Спасибо за инфу!
Peter, прочитал договор, статьи а также нашел один из ваших старых комментариев — dou.ua/...rums/topic/26290/#1506035
Похоже, что я буду обязан платить 5% налога в Украине и ~ 13% налога в Польше, судя по вашему комментарии. Так как комментарий старый (2.5 года), то не знаете или что-то изменилось с тех пор? Спасибо!
Буду читать, спасибо.
Спасибо за ответ!
Прочитал об этом, все верно. Но знаю, что между Польшей и Украиной был заключен договор об избежании двойного налогообложения. То есть чтобы я платил налоги только одной стране, а другая сторона не имела ко мне притензий. Попробую узнать об этом больше.
Здравствуйте, Peter!
Последние несколько дней ищу ответы на некоторые вопросы, надеюсь что сможете ответить :)
Сейчас проживаю в Украине. Девушка живет и работает в Кракове
За несколько месяцев планируем оформить брак в Украине и чтобы я переехал к ней по закону воссоединения семьи. Первое время планирую отдаленно работать на текущую украинскую ИТ-компанию. То есть планирую находиться и жить в Кракове, но буду работать удаленно как украинский ФЛП, получать украинскую зарплату и платить налоги Украины. Для Польши я фактически буду безработный в течение того времени. В будущем устроюсь в Польскую ИТ-компанию.
Скажите, пожалуйста, могут ли возникнуть какие-то нюансы в такой ситуации или на что нужно обратить внимание? Спасибо!
Вивести значення змінних через print() і глянути значення змінних через IDE — одне і те саме. Просто другий варіант більш автоматизований, суть одна і та сама.
Знайди місце у коді де виникає проблема і продебаж через PyCharm, або будь-який інший дебагер. Глянеш значення змінних на момент самого багу і тоді вдасться зробити висновки чому так.
Залежно на скільки складний GUI тобі треба.
Якщо якісь важкі елементи — Python QT.
Якщо яка проста форма і кілька кнопочок — tkinter. Для елементарних речей існує навіть Tkinter-конструктор, у якому ти розставиш собі елементи, а він тобі код накидає.
Цього онлайн-курсу хватить з головою, щоб добряче стартанути та покрити більшість питань: www.udemy.com/pro-react-redux
Успіхів!
Про блог Віталія Подоби я згадав у пості :)
А Fluent Python вроді є у архіві, але можу помилятися.
До речі, планую написати ще окремий пост про зібрані з мого досвіду питання, які задають на співбесіді Junior Python Developer.
Чудова інформація! Дякую, що доповнили :)
Хм, у мене все відкриває. Якщо ви про
По-перше, я не знав про англійський оригінал, справді. По-друге, я поділився тим, що маю.
Це само собою, але ці сайти майже ідентичні, питання у мові інтерфейсу ;)
Воєнний білет не дадуть, замість нього дають тимчасове посвідчення (біла карточка). Важливо, що на задній стороні цієї картки має бути печатка у графі «виключений із військового обліку».
Але самого цього посвідчення буде мало, не випустять. До нього ще потрібна довідка ВЛК (військово-лікарська комісія), яку вам мали би видати в кінці медичної комісії яка вас комісувала.
Тоді маючи тимчасове посвідчення з печаткою + ВЛК вас можуть випустити закордон.
Інший варіант, якщо у вас є група інвалідності, то хватає пенсійне посвідчення + довідка МСЕК (вона не обов’язкова якщо є пенсійне посвідчення, просто інколи питають. Але по закону можна і без неї).