а буквально до 24 лютого шлях до ЄС виглядав чимось дуже далеким і тим, що наврядчи ми побачимо в своєму житт
Колесо сансари зробило повний оберт
влада приходить і йде,
)))))))0)
але нам тут жити
Ну вам то може і жити. А «нам», держава особливого вибору не лишає. Як то кажуть, рівні усі, але прав людини на усих не вистачило. Тому дякую, не голодний, хай цю страву куштують ті хто її готував.
Натяками? Текстами історичних приміток у глосарії? Щоб той, хто зацікавиться, міг сам дізнатися про весь той жах.
Це дешеві рішення які зазвичай використовуються для чогось «додаткового». Якщо автор вирішив це подати саме таким шляхом, це його справа. Якщо автор вважає що він має показати це від першої особи — значить так треба.
А як же дешевий хайп? Відразу пропоную ще 2 теми для iгор студії — виживач в Освенцімі та шутер на Азовсталі.
Тим часом фільм про Освенцім має кілька оскарів та вважається одним з найкращих у історії кінематографу.
Мало? «Хлопчик у смугастій піжамі», «Життя прекрасне», «12 років рабства» і тд. Візьміть будь який список топ історичних фільмів, та більшість з них буде використовувати якісь яскраві історичні івенти. Теж «дешевий хайп»..
У грі Spec Ops: The Line головний герой може стріляти по цивільним, обстрілювати їх фосфором, а потім бачити наслідки своїх дій. Про неї не згада тільки лінивий коли згадють приклади ігор з найкращим нарративом.
У COD:WaW гравець міг випалювати ворогів вогнеметом та бачити як вони вигорають до м’яса.
Друга світова, що, і тут дешевий хайп? Одна з найкращих ігор у одній з найпопулярніших серій ігор у історії.
Ми не знаємо чи буде гра гарною, або чи вийде у них адекватно розкрити тему. Може і ні. Можливо у результаті гра буде шматком лайна. Тим не менш ці закиди на бачення автора — це совок у ментальності нашого суспільсва. Де кожен думає що має щось висрати по темі у якій взагалі не розуміється. От саме через такі речі в Україні майже не роблять ігри/кіно про якісь яскраві івенти в історії України. Бо свої ж заклюють.
І яка у наші часи зарплатня у ботнеті ОП?
Сорі, але коли кладуть на власну конституцію, займаються дискримінацією, закривають кордони та використовують практики типу бусиків незламності. Це вже не про свободу. Більше навіює радянськими часами.
А хіба падіння акцій це не стандартна історія після релізу гри?