Вже декілька років накопичую сам, через західні компанії такі як Граве та Метлайф, якась копійчина буде на старості, на державу взагалі не розраховую
Вже декілька років накопичую сам, через західні компанії такі як Граве та Метлайф, якась копійчина буде на старості, на державу взагалі не розраховую