Та все передбачувано. Замовник має права, гіг-контрактор має обов’язки. Ну і так, якщо замовник захоче, то може вимагати багато чого від гіг-контрактора. Ну і пункти про права інтелектуальної власності. Не зовсім зрозумів чи має замовник права на те, що розробник робив у свій вільний час (чи не зовсім вільний). Усілякі пет проекти теж замовнику належать?
у китайських девайсах що завгодно може бути
Мабуть ви взагалі не бачите сучасні андроід телефони і який там дизайн. У моєї дружини айфон і коли я іноді хочу подивитись якісь речі як вони там реалізовані, то хочеться тільки спитати хто таке видумав.
Про годинники не говорю, бо не користуюсь і не бачу в них сенсу.
Як андроід розробник можу сказати, що ніша популярна і навіть зараз більш якісна, ніж роки
Не те для ентерпрайзу. Він більше для маленьких і середніх проектів.
погана якість коду зовсім не означає лайно для юзера. Там навіть багів може бути мінімум і все гарно працювати. Але проблеми почнуться потім, коли потрібно буде в коді щось змінити, додати, переписати. І це буде займати не n часу, як очікується, а n*5 чи n*10, бо зміни робити неможливо в тому коді.
Здається в нас в країні всі так і думають — юристи, лікарі, будівельники, ну і депутати. Хоча останні здається таки гонять повний фуфел.
Оце вже і буде перехід від стартапу до справжнього продукту
А то бюджет закінчиться, а прибутку так і не буде. От тоді і буде лол...
з мого досвіду бачу, що підхід, який описаний у статті, підходить для стартапів. Там дійсно потрібно швидко писати і майже завжди не важливо яка якість коду. Головне — якнайшвидше випустити продукт на ринок. Якщо це не стартап, а вже компанія, яка міцно стоїть на ногах, і збирається випустити мобільний додаток (наприклад), то краще випустити на місяць або два пізніше, але код повинен бути таким, який можна буде довго супроводжувати.
тобто популізму Зелі не бачили на передвиборчій програмі? Мабуть всі бачили тільки серіал Слуга Народу...
то ж Зеля і позакривав ті програми
Ви мабуть неправильно трактуєте визначення песимізму. Ось з вікіпедії: Песимізм — світосприйняття, сповнене безнадії, зневіри у краще майбутнє; схильність в усьому вбачати найгірші, темні сторони.
А які там бенефіти? Бронювання, чи що?
Цікаво, що котлін вже на
А ожидалось что-то другое, когда у власти популисты?
Вже п’ятий рік працюю на Asus Zenbook 14. В цьому році поміняю його на Samsung Book 3 Pro. Якраз за два дні повинні його презентувати.
добрячий вклад в опенсорс :)))
вытесним всех за границу страны, а ракеты и дальше будут летать. И что тогда?
Скільки часу пройшло від початку розробки, коди ви зрозуміли, що не прогадали з технологіями? Бо я тільки цього року перейшов на Compose і ось після майже півроку воно мені не заходить і я б залюбки повернувся б на звичайний view.