Та може МОУ і не знає що ДОУ і спільнота програмістів існує, і зворотній зв’язок у них не передбачений конструктивно, вони тільки накази видають.
Вся робота з аудиторією закінчується публікацією десь в каналі/групі без коментарів.
Те що ДОУ напечатало цю статтю — для них не цікавий факт.
А прийде 30 школярів — так і то забагато екшену для них буде, бо вони можуть запустити тільки один проект на $10к 😞
Дуже сподіваюся що я помиляюся, і багато крутих спеціалістів у НД-ПН прийде, і всі проекти нормально запустять, і ми доживемо до перемоги...
Офлайн, мабуть у якомусь метро — у Києві ж.
Я хочу поїхати, але як до того Києва і його Хакатона доїхати, і не отримати як мінімум повістку, а як максимум — опинитися завтра в Десні (і не доїхати взагалі) — не уявляю.
Можна верифікацію?
LinkedIn прив’язаний
Суспільне підсвідоме дуже повільно дорослішає.
Поступово воно зрозуміє що корупціонер то такі ж пі**ри як русня.
Ви просто хочете отримати дещо більше, аніж просто відчуття «що ви молодець». Це знайомо.
Це відстрочка від «базової військової служби», яка буде після війни (або з наступного навчального року), і ніяк не стосується мобілізації.