Вангую: за
Спочатку було 6,9к поітм 9к тепер у ДевОпсів нова ’мемна’ ціль: 15к
Дякую за консультацію. Професійно і швидко
Я ще добавлю запитань :)
1. Якщо ЗП зараховується на Вайз Бізнес акаунт і потім її не заводити в Український банк, як залишитися у легальному полі і сплатити 5%?
2. З бізнес акаунту перевести наприклад 30% на IBKR, 30% купити USDT на Бінансі і 40% витрачати через Wise Віртуальну картку і Нічого не виводити на Український рахунок. Як це все зробити щоб заплатити 5% і потенційно після 2023 року немати проблем з податковою?
Теоретично можуть бути проблеми коли буде автоматичний обмін інформацією з Укр Податковою з 2023 року. Самого дуже цікавить то питання
Мені подобається наступний аргумент (звісно якщо він у вас такий і відповідає дійсності):
«Мій теперішній проект і команда мені подобається тому я не готовий переходити на таку саму зп як зараз маю, тому готовий розглянути суму не меншу за XXXX$»
Цікаво як вони на Амазоні все організували, судячи з усього більшість суми йде не на потужності машин, а на транспортування даних між датацентрами, або між onprem і амазоном, або на процесинг Даних. Здається мені що можна було б дешевше то все зробити.
Не один раз зтикався з ситуацією коли Амазон виявлявся задорогим і продукт переїзджав з нього на он прем, але шляхів оптимізацій на амазоні приктично не імплементували.
Якщо у вас моноліт, то багато бенефіту від Амазону не буде. І переїзджаючи в Амазон кости будуть ’Захмарними’ (наприклад 200к на місяць). Але якщо є гарна архітектура яка дозволить використовувати Lamba Edge + DynamoDB + API Gateway + CloudFront + інші схожі сервіси і взагалі не використовувати EC2 то кости можуть бути просто мізерними, навіть якщо у вас мільйони транзакцій і процесів.
п.с. Якщо хтось знає яка архітектура в Монобанку то скиньте посилання або опишіть, було б цікаво глянути.
Не до кінця розумію. Той самий Уклон нормально функціонує, да в обмеженому режимі, але працює. Те саме з Доставою їжі — багато доставок вже почали відновлювати роботу.
Чому не можна зупинити RnD і підтримувати ті ресторани і міста хто хоче і може продовжувати працювати.
Дякую за статтю :)
Ще не зустрічав жодного художника який не сумнівається у своїх скілах. Помітив що дуже поширено, порівнюючи з програмістами, коли художник з сініорним досвідом постійно сумнівається у власник здібностях.
Дуже цікавий і класний підхід до роботи.
Маю пару питань: Цікаво, а як визначається рівень компенсації, ’кістяк’ знає ЗП один одного, чи індивідуально ’торгуються’ з клієнтом, чи у всіх одинакова ЗП?
Чи не виникало на цій основі конфліктів? Якщо хтось працює більше, або бачить що хтось інший ’менш’ ефективний, а у них схожа ЗП то це потенційний конфлікт.
«Таков путь»
Ну тоді інша компанію яка не підтримує дію знайде ДевОпса.
Якщо мені на проекті скажуть переводитися на гіг то я в тойже день почну шукати новий проект і копанію.
п.с.
Рекомендую вкладати в акції і інші інвестиції (корпоративні бонди в Україні, ОВДП, комерційна нерухомість і тд).
З того що бачу сам і рекомендую іншим: купувати варто лише трьохкімнатну (!) квартиру або більше. Менше — немає сенсу. Чому? Бо квартира є вигідним вкладенням якщо вона буде у власності хоча б більше 5 років, а краще 10+. Одно- і Дво- кімнатні квартири ви дуже швидко ’переростете’. Трьохкімнатна квартира гарно підходить коли вже є діти і окрема кімната для роботи. Поки дітей немає, то, на мою думку, не вигідно купувати квартиру, тому що ви зможете орендувати квартиру і змінювати її якщо, наприклад, змінете місце роботи і щоб бути близько до роботи. Коли вже є діти, то важливо щоб поруч був парк, хороший садок, інша інфраструктура — у цьому випадку ви вже навряд будете переїзджати ближче до роботи якщо/коли ви її змінете.
п.с. наводили приклад що хороша квартира це 100-200к дол+, якщо ви ці самі кошти вкладате у комерцію яка буде у сусідньому домі, то за дохід з оренди зможете собі знімати такуж квартиру і ще залишиться.
ну воно все ризиковане, тому рекомендують не більше 10% від загальних інвестицій у тому тримати (особливо якщо портфель великий). Я шукаю в Редіті і в Ютубі. Там багато інформації про то все є.
часто використовують коінбейс як крипто гаманець і на ньому зберігають крипто валюту. Думав що ви узагальнили свої криптоінвестиції.
Стандартні 60 і 40 це мається на увазі розповсюджена стратегія 60% в біткойні і 40% і етеріумі.
а Альткойни і Дефі вважаються більш ризикованими але і прибутковими криптоінвестиціями.
можна детальніше по coinbase? це стандартні 60 і 40, чи є ще альткойни і DeFi? якщо так то які
Сьогодні спілкувався з Колегою з ОАЕ.
Половина вихідного у п’ятницю буде лише в Держ Органах.
Усі приватні фірми (компанія колеги і його друзів) будуть мати повноцінну робочу п’ятницю. Тому 4,5 небуде. Буде як і у нас
Буду вдячний якщо скинете посилання на те як зараз передові країни вирішують цю проблему. З тої інформації яку я читав про Батереї: їх можна автоматизовано переробляти якби всі виробники ’по схожому’ їх робили б. Але судячи з усього, на даний момент, у кожного виробника свій ’унікальний’ спосіб склеювання тих батерей, що унеможливлює можливість існування єдиного автоматичного центру переробки усіх батерей.