Автор не розмовляє іспанською — і в цьому глобальна проблема. Якщо б він хоч мінімально зрозуміло спілкувався — відношення місцевих до нього кардинально б змінилось.
Я за весь час перебування в Барселоні і оформлення необхідних документів абсолютно з легкістю пройшов всі перепони, де не розмовляють англійською — поліцію і місцевий здравоохр, вони виконали всі задачі надзвичайно швидко і бездоганно. І лише одного разу нарвався на клініку, де робив терміновий COVID-тест, в ній все було каталонською, а іспанською розмовляли крізь зуби. Втім, на якість послуг це не вплинуло.
Доброго дня. Вас цікавлять саме здобутки теоретичної фізики чи куди саме впровадили результати досліджень фізики, або які отримані здобутки, які не є фізикою, паралельно з цими дослідженнями?
та то ще норм. Мені якось поскаржився мій колишній студент — українець в’єтнамського походження, шо його не прийняли до фасбук групи «Майдан — Амстердам». Я відповів, шо журитись ващє не варто, адже мене самого не прийняли до групи «Українці в Женеві».
Мені якось дівчина з Ізраїлю (було ще в части чатов) скаржилась, шо косить від армії, тому практично не виходить на вулицю. Такі страшні дєла.
Брукхевенська лаба знаходиться в дорогій, але практично безпечній місцевості. Коротше кажучи, NYC мінус громадський транспорт.
Поруч Wardenclyffe, де стояла вежа Тесли сто років тому.
В принципі, чудове місце, якщо грошів вистачає.
О, я бачу взагалі мінімальну ціну 383 крони, а згідно курсу — десь
я теж нещодавно про це подумав. Ну, для України це благоє діло, а от база в Японіі мені точно до лампочкі :)
ні. Є дебати щодо Medicaid — це спонсорування здоровохорони особами з низькими доходами. Medicare — це для особ похилого віку: en.wikipedia.org/.../Medicare_(United_States
викладачі НТУУ КПІ, наприклад, не є держслужбовцями.
І чого я маю здавати 1.5% на Medicare — медичну допомогу для американців віку 65+? Вони мене взагалі не хвилюю, а все одно держава відбирає гроші у мене. От капєц.
о, я теж хочу платити федеральних податків лише за ділянку 10 миль траси 495, якою я користуюсь, за п’ятак аеропортів, де я буваю і, добре, за електроенергію за зберігання моїх даних — підкинув би баксів 50. Але беруть значно більше і ніхто не хоче обговорювати тему «невідомо куди йдуть кошти». :D
Здається, в Києві біля м. Золоті Ворота стоїь поц, який типу загубив документи і от йому гроші потрібні, шоб оформити новий. І так вже оформлює шостий рік поспіль.
Камради, а шо у вас в Каліфорніях і Каролінах з сиром? Той сир, що продається тут — страшна гидота. Є типу імпортні марки — «Saint Agur», який я у Франції купляв по 2.50 еври, той же шмат, вироблений за ліцензією, певно, коштує ~5.50 USD.
Варіант. У мене, на жаль, не має часу досліджувати місцеві ферми. А ті колеги, хто це робив, казали мені, що все є, але — дорого. Лонг Айленд-съ :(
Шкода, що у Stop&Shop і BestMarket нічого про це не знає!
Ну, буду їздити за овочами до Каліфорнії!
Найгірше — з помідорами. Фунт помідорів зі смаком помідорів — під 6 USD на Лонг Айленді.
Так і є, це саме ті речі, які починають оцінюватись на наступному рівні після напряму виробничого.
ДАІ у NYS страждає тим же самим. Записуватись треба за 1.5 місяці на іспит, не зміг прийти (наприклад, на роботі призначили важливий мітинг на цей час) — скасуваєш свій іспит, призначаєш новий і знову чекаєш 1.5 міс. Про каліфорнійське нічого не знаю.
Пане Андрію, вас можна поважати. Ви пам’ятаєте ОАБ і ліки від раку. А переважна кількість істерувавших рік тому «дайте їй нобеля» вже навіть ім’я не може пригадати.
або у тебе в Україні власний заводік з пререробки нафти, і ти вибираєш, куди переїхати на пенсію — на Кіпр чи до Іспанії