В мене нажаль є вже печальний досвід з таким телевізором, від таких мигань, а підключений через екофлоу, накрилась плата t-con, і телевізор пішов в циклічний тест кольору картинки, два майстра були і жоден не зміг його звідти вивести, всі як один сказали плату або під заміну, або під програмування. Хочу ще підкреслити, що рік працював на delta max і все було гуд, коли перейшов на delta 2 max, через тиждень плата вийшла з ладу, та і перемикання стали більш помітними, по лампочках, наприклад.
В мене нажаль є вже печальний досвід з таким телевізором, від таких мигань, а підключений через екофлоу, накрилась плата t-con, і телевізор пішов в циклічний тест кольору картинки, два майстра були і жоден не зміг його звідти вивести, всі як один сказали плату або під заміну, або під програмування. Хочу ще підкреслити, що рік працював на delta max і все було гуд, коли перейшов на delta 2 max, через тиждень плата вийшла з ладу, та і перемикання стали більш помітними, по лампочках, наприклад.