Плануєте записувати лекції?
Буде онлайн/запис? Коли в Києві?)
Звісно, самоосвіта наше все.
Я думаю тут є багато людей, котрі розчаровані освітою в КПІ)
Коли Київ?
Нажаль не у всіх є можливість вчитися в УКУ:(
А продовжити/закінчити?)
Якщо цікавлять всі вебінари, якось би автоматизувати підписку. Не хочеться кожен раз регатись.
Коли буде якась інформація?
Скільки коштує?
Привіт всім. Підкажіть будь ласка правильний шлях в асинхронному python. Думаю про aiohttp, поправте якщо помиляюсь.
Камон, «Вінніченка» — серйозно?)
fondy, ніякого фідбеку більше тижня
а чому python в тегах? Вам девелопер на стажування не потрібен?)
не переймайся, пишу код не гірше ніж лайкаю
І ще твої фото вк пролайкав)
Доброго дня. Зареєструвався 3дні назад, ніякого фідбеку. Можна хвилюватися?
Ubisoft internship c++/python — я так зрозумів, що це не два різні напрямки, а один