Ви володієте такою статистикою і знаєте що люди частіше додають го до арсеналу аніж переходять на нього? Я наприклад знаю більше людей які перейшли на Го. Профайлінг використовують не тільки для пошуку проблем, а й для того щоб зробити код ще кращим.
У Вас не повне уявлення про цю мову, тому б радив би більш детально познайомитись з нею тоді більшість «проблем» перерахованих розчиняться в повітрі. І не обовязково вносити в дискусію стільки негативу, софт скіли набирають все більшу вагу у оцінці Вас як спеціаліста. Всього найкращого.
Деякі не переходять, а додають Го до арсеналу. Деякі переходять повністю, я знаю багато прикладів по Java. Причин тому може бути безліч. Наприклад формат проектів які стартують на Go, швидкість розробки, зручність кодінгу, робота з concurrency (так інструменти є в кожній, але настільки зручного в жодній ІМХО). Як швидко люди починають робити профайлінг в інших мовах? В Го я робив з першого дня, бо аін вбудований і зручний. Тут мені здається треба спробувати і вирішити для себе. Я потенційно не виключаю завойовування лідерстких позоцій, як і не виключаю що будь хто з нас може стати справді видатним. Знову ж таки це тільки моя думка, вона може різнитися з Вашою і це добре.
Хіба я десь казав що Го є найпопулярніою мовою сьогодення? Я казав про її перспективи і перерахував її сильні сторони у статті, Yury Gavrilenko доволі гарно добовнив мене у коментарях (це на рахунок аргументації). Для мене мова не релігія, щоб когось переконувати, це вибір кожного.
це залежить від багатьох факторів у тому числі і людського. Все може бути)
TIOBE показує втрату позицій з 11 на 14, окей це нормально тренд не може бути постійно вверх. Та давай поглянемо хто над Go в рейтингу, по скільки їм років? Найближчий Ruby
Ти просиш мене обгрунтувати чому Го буде збільшувати свою частку ринку? Чи які переваги вона має як мова для старту?
Дивлячись на вакансії Ви ніколи не дізнаєтесь куди рухається ринок, Ви бачите його current state. Якщо Ви на данний момент уже добре знаєте Python чи JS, тоді нема питань, заходьте на тому що у вас є. Також раджу визначитись з напрямком який Вам більш цікавий frontend чи backend. JS на фронті поза конкуренцією тому і мук вибору ніяких.
Щодо Го, я висловлюю виключно свою думку, базуючись на досвіді і на тому як ситуація з попитом на спеціалістів змінювалась з часом. Я не можу стверджувати, що попит на го спеціалістів через рік зросте вдвіччі, я не оракул, але можу сказати що попит зростає. Особисто для мене, сама мова має більше значення ніж попит на неї, звісно я не можу повністю ігнорувати актуальність, попит і все таке, але го в першу чергу мова на якій приємно писати.
дякую за коментар. Так відсутність інших краще б було мотивувати відсутністю наслідування, але це б потребувало більше деталей хтілось якось спростити.
Дякую всім хто перечитав статтю та навіть залишив коментар. Знаю не всім вона сподобалась та вірю що знайдуться ті котрих ця мова зацікавить хоча б спробувати пописати на ній. Далі як то кажуть діло техніки. Молодому поколінню або ж людям котрі вирішили спробувати себе в IT, бажаю набратися впевненості незважаючи на купу «страшних» слів якими огорнули цю сферу, 90% задач які вирішують программісти сьогодні не виходять за рамки лінійної алгебри, тому wellcome. (Тільки англійський підтяніть!).Ще раз скажу, моя персональна думка, на яку кожен має право, го — це хороша мова для старту, а переходити на неї з іншої чи ні, діло і особистий вибір кожного.
Softserve немає в10-ці? Ну ну