Все одно трохи дивно, мб відклали реліз на завтра.
У будь якому випадку можна прочитати відкривши лінк на мобільному через instant view
А чому знесли тему про очевидця подій? В кеші телеграму збереглась інфа dou.ua/...s/protests-in-kazakhstan
Чесно кажучи, вибирав для себе у Києві так як планую тут залишитись на найближчі роки. З приводу нерохомості біля моря чи Карпат: не вивчав детально питання, можливо через декілька років повернусь до цього. Буде залежати від пріорітетів на найближчі роки (:
Забудови з можливістю розтермінування (в порядку спадання приваблиовості):
ЖК Італійський квартал 2 (Оболонь з його перевагами, низькоповерхова забудова, хороша ціна)
ЖК Авеню 42 (біля м.Теремки)
ЖК 7 KVARTAL (біля майбутніх станцій виноградаря)
ЖК Terracotta (біля м Вирлиця-Бориспільська)
Ці варіанти можна взяти в розтермінування на
Якщо зайти зараз на лун, то цифри на ці ЖК будуть меншими, так як зазвичай показують ціну при 100% оплаті з усіма знижками і не факт, що будуть наявні всі варіанти.
Що стосується квартир на вторинному ринку, то тут можна розглянути держ програму іпотечного кредитування, де до 60м можна взяти квартиру з правом власності з реальною відсотковою ставкою в гривні в
Імхо, перший внесок при бажанні можна накопичити за
Давайте спробуємо на більш конкретних прикладах:
— Сукупний заробіток?
— Місячні витрати?
— Місто проживання та купівлі житла?
— Чи розглядаються пригороди для купівлі?
Слухав частину, іншу частину прочитав текстом, дякую.
По нерухомості до своїх попередніх топіків (ч1 dou.ua/forums/topic/30796 + ч2 dou.ua/forums/topic/32170) можу додати, що навіть при відсутності повної суми на купівлю житла можна інвестувати у надійних забудовників з можливістю розтермінування, що виходить досить таки вигідно. Причому найвигідніші варіанти розбирають ще до офіційного старту продаж, тому є сенс контактувати з відділом продаж завчасно, як тільки з’являється інформація про об’єкт.
Наприклад, є 15-25-35к$, ЗП в 2-4к і бажання інвестувати в ту саму «однушку біля метро». Підписуємось на розсилки по стартам продаж новобудов (лун, нерухомі, телеграм канали) і моніторимо новини про старт цікавих нам об’єктів/ЖК. Як з’являється подібна інформація, то дзвонимо у відділ продаж, виясняємо всі деталі, зокрема по можливості розтермінування. Зазвичай забудовники надають розтермінування до кінця будівництва і по різним умовам в залежності від першого внеску. Квртира на 40м коштує нехай 50-60к на самому старті, відповідно маючи на руках 25-30к можна внести перші 50% а інші 25-30к виплачувати протягом 2-3х років, що виходить ~1к в місяць. Після 2-3х років навіть якщо ціни на нерухомість не виростуть, то сам об’єкт виросте в ціні на 10-15к так як це вже буде готовий до проживання будинок, а не котлован. Знову таки, тут слід уважно вибирати в першу чергу забудовника та об’єкт інвестиції, щоб не отримати потім проблеми.
Якщо хочеться отримати своє житло, то можна розглянути гривневі позики в банку і з плануванням виплати до
Запілити свій рейтинг компаній, заснований на об’єктивних критеріях. Вже колись писав про це, що такий рейтинг буде мати кращу картину, ніж той, що є зараз.
Умовно, оцінювати від 1 до 10 кожен з пунктів:
— ЗП в компанії відносно медіани зарплатних опитувань, біла зп чи фоп, компенсація овертаймів і т.д.
— Додаткові плюшки компенсації по типу страхування, спортзали, відшкодування навчань за рахунок компанії і т.д.
— Місцерозташування офісу, його оснащеність, можливість WFH
— Участь в конференціях, заходах, благодійності, спортивних заходах
— Участь в скандалах компанії, його керівництва
Можна спробувати цей рейтинг вести паралельно з уже існуючим — до рейтингу ’своїх спеціалістів’ додався б ще рейтинг компанії спеціаліста ’зі сторони’. Та й у загальному не присуджувати комусь 1-2-3 місця, а робити топ10-20 компаній, у яких найвищі бали по результатам.
Як варіант ще, зробити суддівський склад з довірених спеціалістів та редакторів доу (Олекс Майстренко? Доу ревізор?) і виводити середній бал для компанії на основі їх оцінок.
Якщо на телефоні/пристрої стоїть українська мова, запустити мегого і знайти там ’захар беркут’, то буде програватиме українська аудіодоріжка. Якщо це саме провернути з російською в налаштуваннях, то, відповідно, буде російська аудіодоріжка. Рос мова в даному випадку не ’зрадонька’ в чистому прояві, це вимога тогочасного керівництва совіцької держави, де майже весь випущений контент мав дублюватись російською і тепер йде в парі з оригінальною озвучкою.
Разом з відео контентом права надаються і на звукові доріжки, а у правовласників фільмів частіше за все є озвучення англійською і російською для країн СНД. Українські переклади фільмів належать різного роду студіям, які хочуть тримати за собою ексклюзивні права на озвучення або багато грошей за озвучку. Аматорська доріжка не підійде, бо не не апрувнути правовласником. Благо, є позитивні зрушення в цьому напрямку і мегого запустило власну студію озвучення українською itc.ua/...ukraїnomovnomu-zvuchanni
Учитывая последние тенденции в глобаллоджике, ее еще кому-то реально дают?
Які саме тенденції?
Да и сумма там в районе 100к грн была, что ниочем, а сейчас ее даже не рекламируют.
Макс сума точно є більшою
В глобалі є програма фінансової позики без відсотків, але там сума хіба тільки для частини внеску, квартиру за неї не купиш.
Але в Мегого також є свої плюси, наприклад, спробуйте на Нетфліксі глянути якийсь з нових фільмів від іншої студії — будуть, але на моє враження, на Мегого їх більше. Наприклад фільми Марвел.З серіалами схоже. Спробуйте знайти на Нетфліксі Гру Престолів. А на Мегого є, причому по підписці, а не окремою покупкою.
Про новинки, які ще ідуть в кіно чи недавно презентувались — нема сенсу говорити, виграє Мегого.
Тому що не тільки SVOD модель як у нетфлікса, а й TVOD/DTO
Хотілося б, аби на Мегого було більше топових серіалів, менше всяких Сватів...
Це так, але внутрішній попит на сватів буде більший за ту ж гру престолів, повірте
Ніяк не можу змиритись, що там нема Modern Family чи HIMYM, наприклад..
Модерн фемілі від нетфлікса, у них мають бути ексклюзивні права на це і вони навряд чи поділяться ними з прямим конкурентом. Ну а HIMYM наче був, якщо не помилаюсь, але права на його показ могли закінчитись.
Я використовую обидва сервіси, хотілося б аби це все було в одному, але, на жаль, це не так.
Ага, західні проблеми стають все ближче і ближче
а что мешает вам выйти на рынки других стран? США, Япония, ЕС.. Конкуренция с Нетфликсом?
Вангую десь таке:
* права на контент у цих країнах суттєво дорожче ніж у східних європах
* у інших країнах є свої гравці (глобальні і локальні), які вже давно працюють з правовласниками і отримують ексклюзивні права на контент та здобули лояльність правовласників, а останній пункт є дуже важливий у цій сфері
В результаті користувачі звикли до своїх власних мегого/нетфліксів, де є ексклюзивні права на певний контент і переманити їх буде не просто на нову платформу. Особливо якщо у нової платформи нема топових тайтлів за мульйони грошей, які можна отримати будучи у дуже хороших стосунках з представниками діснея/20 століття фокс етц.
чи приходило підтвердження чесно кажучи не пам’ятаю (зараз немає можливості перевірити, бо нещодавно повидаляв всі старі СМСки).
Повинно ще на пошту приходити, якщо вона у вас підв’язана і якщо моя пам’ять не підводить
Одразу після відписки зайшов в кабінет, де було вказано що «підписка активна до певної дати після чого доступ до контенту буде втрачено, щоб не втратити доступ до контенту — відновіть передплату» (дослівно не пам’ятаю, але було якось так) і поряд помаранчева кнопка з CTA відновити підписку. Але цікаво що після того як гроші було знято, я зайшов в кабінет і там більше не було ніяких ознак що я раніше відміняв підписку. Була вказана інформація про тариф, дату наступного платежу і те що підписка активна.
Припускаю, що могла бути помилка при зміні тарифу на підписці. Наприклад, запускали акцію з −50% на максимальну підписку по новим тарифам і старий пішов в архів. Подібні кейси завжди потрібно розбирати індивідуально, важко сказати в чому була причина такої поведінки.
Карту я не відв’язав — це моя помилка, зазвичай відв’язую в таких ситуаціях, але це все одно не виправдовує Мегого.
В цілому погоджуюсь, не виправдовує. Тим не менш, за день до пролонгації підписки має приходити відповідне повідомлення snipboard.io/9lY8fJ.jpg. Тобто спочатку аларм мав бути про те, що нема підтвердження відміни підписки, а потім за день до списання коштів повідомлення про пролонгацію.
Цікаві деталі: це була основна підписка? Чи була зміна підписки/тарифу? Відміняли з вебу чи додатку? Чи приходило підтвердження про відключення?
Для впевненості краще видаляти платіжні дані карти після відключення підписки, тоді точно не прилетить неочікуване списання.
Тому що смарт тв більш захищено від піратів і, відповідно, більш прибутково, ніж веб чи не ліцензійний андроїд.
Що буде обирати _середній_ користувач тв: паритись з встановленням піратських додатків на смарт тв, які час від часу отримують бан на їх закритих ОС, чи в два кліка купити фільм/підписку на вже встановленому додатку? Звісно, у вебі можна зпіратити контент в ті ж два кліка, але у вебі не отримаєш тої зручності і якості на великому екрані у порівнянні з тв.
Так у всьому цивілізованому світі PPV трансляції давно платні, особливо це поширено у боксі/бойових видів спорту. Те, що раніше безоплатно транслювали бої Кличків по каналах то була більше благодійність, ніж комерційна вигода.
В більшості випадків все залежить від проекту, команди і менеджменту, а не від типу компанії.
Буває, що на умовному аутстафі доведеться працювати із класним західноєвропейським менеджментом, в команді хороших спеціалістів з новими технологіями і середовище буде стимулювати тебе самого на розвиток. А в деякому продукті будеш витрачати ментальні сили на спілкування з місцевими ефективними менеджерами в команді, де всіх все влаштовує й нема потреби кудись розвиватись, бо ніхто не вижене нікого з насиджених місць старого легасі.
Читай відгуки про компанію, задавай побільше питань про людей на проект на співбесіді і приймай рішення про ’йти чи не йти в цю компанію’, замість формування упереджень з приводу продукт/аутсорс.
Фулл ремоут це в першу чергу про здоров’я та безпеку своїх співробітників. Далі йдуть всі інші пункти: про налаштовані процеси, довіру до спеціалістів, зменшення часу та витрат на добирання на роботу.
От якби у вас був фулл ремоут з можливістю виходити в офіс, то це була б інша справа. А так з розмитим вимогами по ’мінімальній частоті відвідування’ не зовсім зрозуміло про що йдеться.