Трохи про мене, в Україні я працював системним адміністратором, і останні 4 роки перед переїздом в США я жив і працював адміном у Кракові, Польща.
адмін — той що у Штатах називається IT/helpdesk, чи той, що DevOps/SRE?
Якщо перше — то раджу перекваліфіковуватися в друге, прокачуватися і шукати роботу ремоутну на Долину (San Francisco Bay Area / Silicon Valley).
Клікніть на мій профіль і загляніть у топіки про 1) 24 онсайти (там у заголовку є підлінки на типи співбесід, настрій на перемогу і т.д.) і 2)
Щодо Лос-Анджелеса — то як на мене, це якась незрозуміла клоака, на форумі тільки один учасник там живе і задоволений, бо непагано заробляє і знає де жити :-). Якщо нема прив‘язки до офісу — то краще рухатися на південь, хоча би у Orange County. Якщо ліміт по грошам — то на північ, у San Fernando Valley. Але першочергово — це більша з.п., що дає свободу.
податки потрібно платити не 5% а 50%
одне з двох
1) або ви ну дуже дохрєна заробляєте, і не у Штатах
2) не розібралися у податковій системі зовсім, і ще й до купи не розібралися у прогресивній податковій системі
Ну магазин по дорозі дружині.
ну ось ^
Я там буваю раз на півроку.
і ось ^
Якщо хочеш взяти бюджет під контроль — то закручуєш гайки, у магаз на початку — не більше 2 разів на тиждень, і чеки скрупульозно аналізуєш, чи воно нада. Але це чрєвато боком — срачками через дрібниці. Але якщо є якась фінансова мета — то це робота обох людей у парі.
Цікаво, до речі, як там у Нью-Йорку народ з тими кіношними паперовими пакетами без ручок від магазу на розі? Як там із великими покупками, як ото пакован туалетних паперів, паперових рушничків, галлон пральних рідин, і т.д.? Напевне, що купляють втридорога по рулончику у магазі на розі, бо Costco (серія How I met your mother про New Jersey) — це нижче їхнього рівня.
інша крайність економії — це ось цей чувак, народ до сказу на тому форумі greencard.by доводив :-)
greencard.by/...mmunity/forum/user/44368
lord-ehrgeiz.blogspot.com
То все фількіна грамотаРеальні цифри будь ласка.
Тіпа що я роблю не так (якшо вже такі розумні)
Зачекай, це ти писав, що якщо щось — кожного разу за будь-чим дрібним ломишся у магаз на тачці, каждого дня?
Глянув ось тут — там ледь не кожного дня чи через день за Groceries
dou.ua/...rums/topic/32253/#2482164
Перепрошую, якщо неправий, за ось ці припущення, але припускаю, що там не тільки щось із продуктів для готування, а всіляке «ітого» набирається
1) щось у сильно неоптових порціях (зате зручно пофасоване)
2) всяке, за що око зачепилося (морозиво, піцца, шоколадки на касі, якась яскрава мура для кухні, і т.д.)
За N років життя у Штатах можна прикинути, що їлося за останній місяць, прикинути приблизно меню на тиждень (що готується вдома, а що take out/eating out буде), для початку, і відповідно закупитися раз в тиждень. Це суттєво зменшить оті «ітого». Та й бензи чуть + mileage тачки :-).
Особисто для мене — це тупо економія часу, я знайду чим зайнятися поза магазами (та навіть на leetcode треба якийсь нероздільний проміжок часу, налаштуватися ментально на це).
Або радикальніше, як казала колись знайома — «не треба економити, треба більше заробляти».
Сходити кудись поїсти на двох? 100 баксів (до рахунку в 75 баксів треба додати sales tax і чайові)
Знайомий працює на 300к/рік в Каліфорнії і каже
скажи свому знайомому у Каліфорнії, що
1) Каліфорнія велика
2) хай уточнить, що він має на увазі поїсти на двох і де це кудись
3) менше виябуватися треба, бо грошей ніколи не вистачить (це не тільки Штатів стосується :-) )
А решта... уже 100500 разів пережовано, скучно, одне й те саме.
аж цілих 109к у 2021 році
www.myvisajobs.com/...sulting-Group/1073237.htm
Доу же ж усьо помнить
=====
Имел дело с forte group. Там при делах Надя. Или соучредитель компании, или начальство. Она уроженка Ивано Франковска (или области). То еще та соотечественница. Такой недоступности (богиня), высокомерия я не встерчал ни до, ни после. Все «як Надя скаже», «як Надя вирішить», «Надя токого не любить», «Надя любить так щоб..», «Наді має сподобатися», «Наді не підійшло» а сама Надя не в зоне досягаемости. Короче не рекомендую связываться.
dou.ua/...orums/topic/14647/#809635
в нашел компанию (Forte Group)- которая как раз набирала к себе в Штаты.
Прошел собеседования — (коллега с доу собеседовал меня ). По итогам собеседования сказали что подхожу на джуна- так что могут дать 60К в год в Чикаго. Проектов сейчас нет- надо будет уже на месте проходить еще собеседования.. на бенче(пока проекта нет) — деньги не платят. Контракт подписывают на 2 года. 20K$ штарафа за преждевременное разторжение. Еще до того как начинают делать визу- требуют выслать им 1K$ залога.
dou.ua/...orums/topic/17055/#907362
гілка про 60к в 2015 році
«Есть еще forte group- но это надо быть совсем отчаяным чтоб через них двигать. вот тут коллега жаловался что ему 60К предложили в год грязными.»
dou.ua/...orums/topic/14647/#751630
О личном опыте работы с «бодишопами» или предупрежден — значит вооружен
dou.ua/forums/topic/13383
Саме так. Початківцям я би радив рішати задачкі на літкоді, хоча б для того щоб швидко писати та переписувати код. Бо інколи враження що трейні-джуни просто бояться набирати код. А набраний — рефакторити-викидати, тіпа він вже якісь заповіді данні Богом на кам’яних скрижалях.
+++
Сам помітив за собою у Штатах десь років 6 тому, як я ходжу кругами навколо редактора, у той час як колега-американець прямо при мені відкрив редактор, тупо нашпарив код, щоб щось спробувати. Я пронікся. Аж ще кілька разів тренажери сліпого друку пройшов, і літкодив теж, щоб отак шпарити. Код, ще так як він, не шпарю, але порівняно із собою 2016 року — кодострочильний ріст видно. Ну і у Slack ого-го, як строчу, щоб швидко щось вияснити :-).
На прием к доктору и закидываться колесами пока не поздно.
Та відійшов, тест у терапевта на депресуху не пройшов :-)
Це симптомчики вигорання описав зверху для інших, щоб ловили вчасно.
Чому ти вирішив їхати і головне лишитися?
Після відряджень у Штатах і по поверненню до Львова сильно бісили червонопикі, хитровимахані галичани, починаючи від митників у аеропорту і таксістів :-). Хотілося якомога менше з ними перетинатися.
Вигорання, ознаки, причини.
Якраз на DOU запостили статтю — dou.ua/...motional-burnout-at-work .
Що я вам скажу із свого досвіду вигорання — толкові HR’и працюють у DataArt і Ciklum.
Решту контор — проходячи мимо, напихайте їм х.їв у панамки.
DataArt
Зазвичай співробітники або самостійно визначають вигоряння у себе (у тому числі користуючись нашим self-assessment тестом, доступним для всіх на сторінці Helpline — внутрішньої служби психологічної допомоги), або консультуються з психологом. Іноді фахівці звертаються до Helpline з проханням поговорити з колегою, бо з ним «щось не те».Ознаки, за якими зазвичай визначають вигоряння:
втрата інтересу до роботи;
надмірна дратівливість;
не властива людині апатія та байдужість;
прокрастинація;
презентеїзм або абсентеїзм (тобто схильність затримуватися на роботі, щоб продемонструвати завантаженість, або часта відсутність на робочому місці);
уповільнення темпу роботи;
забудькуватість.Усе це швидко стає помітним. Ми закликаємо не залишатись байдужими, а звертатися до Helpline, де колезі зможуть допомогти.
Ciklum
Які ознаки можуть свідчити про вигоряння?Зниження продуктивності фахівця.
Збільшення частоти лікарняних.
Колега, який завжди під’єднувався до конференцій з відео, зараз уникає цього (через не повʼязані з блекаутами причини).
Спеціаліст демонструє незацікавленість у роботі.
Людина працює невпинно поза межами робочих годин, не ходить у відпустки, має великий баланс невикористаних днів відпочинку.
У спілкуванні демонструє цинічне або негативне ставлення і дратівливість.
Брак концентрації у фахівця, забудькуватість.
Значне зниження рівня енергії колеги.
Регулярні скарги фахівця на проблеми зі сном.
DataArt рулить із
В Україні стан співробітників оцінюють корпоративні психологи, і ми даємо відпустку на основі їхніх рекомендацій. Його тривалість залежить від того, наскільки серйозний діагноз: тридцять днів є за замовчуванням, довше — за рішенням керівництва відповідного центру розробки.
=======================================
У мене вееееличезна текстуха про мій burn-out для знайомих, але кому воно тут треба.
Тому видьоргнуте з неї.
Передумови — їх купа, накопичилося, як на роботі, так і поза роботою.
У мене синдроми проявлялися отако
...
— Відраза до [ProgrammingLanguage]. Неочікувано, але капєц. Я писав раніше, що в кінці кінців виявилося, що це не [ProgrammingLanguage] складний, це тіммейти щось таке наворотили, але у процесі того розбирання я себе закопував глибше, мол тупий, тугий, і т.д. (із списку burn-out symptoms — Sense of failure and self-doubt. Feeling helpless, trapped, and defeated.)
— Коли уже з усіма мітінгами устаканилося, відійшов від режиму роздьорганості попередніх тімів, виключив нотифікації Slack на телефоні, і т.д. — то було уже пізно, тут уже всі фактори разом наздогнали. Зі мною тім-мейт годину провів, пояснював про [library] і наш проект, що і де забацати. Я зміг певно 5 рядків якогось коду наваяти і затуп. Наступного тижня тупив 4 дні в монітор, не міг копіпасту забабацати однієї функції з одного файлу в інший + відповідні правки.
— Почали бісити канадські канадці в тімі і француз із [місто-зацензурено]. Мілєйші люди зі своїми заскоками звісно, але — див пункти про burn-out — Increasingly cynical and negative outlook.
ada.com/signs-of-burnout
www.helpguide.org/...evention-and-recovery.htm
...
Лікування рідзвяними канікулами — не допомогло. Кидання знову в роботу, і ще блд, на онколл (менеджерка — звізда емпатії, блд), не домогло. Ще два тижні відпустки не допомогло. У кінці кінців взяв за свій рахунок
LC75 — самое то.
Правда есть идиотизм, если не решил все задачки в срок, раздел курса надо начинать сначала
ти про це?
leetcode.com/study-plan/leetcode-75
я навіть не чув про цей урл раніше :-), все якось своїми шляхами
Спочатку подумав, що ти про ось цю,
leetcode.com/problems/sort-colors
Ага, звичайно, Маск бреше, а одна зі звільнених, що відповідала за хавку, говорить правду? :)
www.aninews.in/...rked-there20221116045511
Falsehoods programmers believe about time
gist.github.com/...dff88d45cc9061606b4b923ca
як на мене, хакерранк має перевагу бо там є прям цілий блок для підготовки на співбесіду
отаке
leetcode.com/assessment
чи таке
interview.leetcode.com/interview
?
Чи навчальні модулі?
leetcode.com/explore
що ці люди насетапили в твіттері ціну обіду від компанії за $400 :)
1. 150к і чуть вище — це ні об чьом. Гроші починаються коли в1.5-2 рази вище від того.
2. Стандартна виплата у Каліфорнії при звільненні — це просто зарплатня до останнього дня. Мене (і пачку народу) так один раз на старпапі мутному звільнили у понеділок. В5-й вечора постукав FedEx у двері, з матеріалами про звільнення і останнім пейчеком за минулий тиждень і той останній понеділок. Згідно законів Каліфорнії їх треба виплатити в останній день роботи, тому звільнення готуються заздалегідь.
А на попередній роботі я вигорів, і брав навіть відпустку за свій рахунок на 3 місяці (міг собі дозволити).
Тому, коли я бачу, як3-місячну зп при звільненні називають подачкою — у мене сіпається око.