Нещодавно я знайшов баг в одній з великих компаній ІТ-конференцій, за допомогою якого легко зайшов до їх CRM. Я не можу сказати, як це було, тому що підписав NDA, але це було дуже тупо. На все це витратив 3 години. Зрештою компанія дали тикет на наступний івент та 1000 євро.
А 3 роки тому, коли я працював iOS dev, замість тестового облікового запису у додатку я просто прокоментував перевірку преміум-облікового запису. Запушив проект в AppStore. Усі були в захваті від можливості використовувати преміум-функції безкоштовно 😁
Нещодавно я знайшов баг в одній з великих компаній ІТ-конференцій, за допомогою якого легко зайшов до їх CRM. Я не можу сказати, як це було, тому що підписав NDA, але це було дуже тупо. На все це витратив 3 години.
Зрештою компанія дали тикет на наступний івент та 1000 євро.
А 3 роки тому, коли я працював iOS dev, замість тестового облікового запису у додатку я просто прокоментував перевірку преміум-облікового запису. Запушив проект в AppStore. Усі були в захваті від можливості використовувати преміум-функції безкоштовно 😁