• KSeF з 1 квітня для українських JDG у Польщі — пам’ятка і три поширені міфи

    Досить просто, якщо підконектив wfirma до ксеф. З нового — тепер замість кнопки на фактурі «зберегти та роздрукувати» є кнопка «зберегти та відправити до ксеф». Більше ніяких змін для себе не помітив.

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Відбиток пальців треба мати з чим порівнювати. Якщо людина надала відбитки Польщі бо оформлювала документи це може відносно легко, а якщо ні?

    Ну наші все ж таки майже всі здали відбитки — не на плотах в Іспанію припливли, а легально або на статусі укр, або на карті побиту. Тому знають.

    Плюс в світі існують люди з 2+ громадянствами. Навіть маючи український паспорт на руках можна стверджувати що крім українського є ще громадянство якось Алжиру чи Оману і воно основне бо там центр життєвих інтересів. І вже поліція має звернутися до тої країни для підтвердження чи спростування цієї заяви

    Думається, полякам пох, скільки в тебе громадянств, якщо є українське — їдеш воювати, стримувати рф від потенційного нападу на польщу)

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    А щодо податків, там ~20% OSVC для будь якого доходу, чи процент росте, як у Польщі? Наприклад, якщо працювати на декількох клієнтів день і ніч, заробляти умовні 100,000-150,000+ євро на рік, все одно вийде 20% (податок + соціалка), чи вже не так вигідно буде?

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    З іншої сторони — звідки Польща знає громадянином якої країни є людина? Чому депортація в Україну а не в Алжир чи Руанду (які не надають дозволу на прийом своїх громадян в рамках депортації) ?

    Так по відбитках пальців зрозуміло.

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Чувак заїхав попри всі знаки що машинам заборонено на спортивній машині в один з головних заповідників країни. І хизувався «Ми перші в історії люди, які заїхали автомобілем на Морське Око».

    На депорт на війну такий вчинок не тягне. Особливо ось це:

    Водночас чоловіка фактично видворили менш ніж за добу:
    **без рішення суду;**
    без можливості подати апеляцію на депорт;
    без можливості брати участь в адміністративному, кримінальному чи судовому провадженнях;
    **без часу забрати речі чи документи;**
    без повноцінного доступу до адвокатської допомоги.
    При цьому міжнародне право прямо забороняє примусове повернення людей до країни, де тривають бойові дії, якщо існує ризик для їхнього життя або безпеки.
    Наче він якийсь теракт скоїв. Ну може людина невихований ідіот. Але ж не вбив/не побив нікого, не вкрав, загрози для людей не становив. А просто
    У релізі зазначено, що чоловік допустився порушень, пов’язаних із транспортними правопорушеннями
    Відношення до українців у країні в цілому простежується: незадоволене кількістю українців суспільство треба заспокоїти більш жорстким відношенням до українців, ніж до інших, тому влада і робить так.
  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    ты хотел сказать «в Польше»

    Підтримав: Bot Bot
  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    ну в Україну де війна вони як уже бачимо залюбки їдуть, чим Польща з більш високими ЗП і рівнем життя для них гірша?
    Але проблема що поляки і їх не люблять. Були ж історії коли польсккі націоналісти ходили по хостелах та били індусів.

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    А в Украине иностранцы чувствуют себя в безопасности, в то время как гражданин может отправиться в окоп просто потому что проходил по улице не в то время не в том месте.

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Если такие правила в стране, что тебя могут депортировать за сопротивление неспровоцированному нападению со стороны местных, очевидно, не надо ездить в такую страну и, тем более, там жить

    пока несколько таких громких случаев не произойдет, ты не узнаешь о «таких правилах в стране».
    а ведь случай может произойти и с тобой ;)

    P.S. сейчас в Польше явно говорят о «нулевой толерантности к правонарушениям иностранцев». Вот это оно и есть, такое правило. Т.е. да, могут депортировать в окоп за что-то абсолютно незначительное.

    Об этом и речь в данном топике.

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Ну-ну. Давай теперь не фотографироваться. Вдруг там историческое стратегическое сооружение окажется в фоне ;)
    Или — тебя бьют а ты терпи. Вдруг суд посчитает, что ты не имел права обороняться. ;)

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Я, конечно, не ангел, но во всех чужих странах строжайше соблюдаю местные законы, правила и обычаи. Хотя бы для того, чтобы не стать героем похожих новостей.

    когда до тебя доеб*ёься пьяный поляк, и ты будешь вынужден дать ему в морду (в ответ на его действия), и когда тебя впоследствии за это в наручниках будут транспортировать из Польши прямиком в ТЦК, обязательно расскажи конвоирам как ты строжайше соблюдаешь местные правила и обычаи ;-)

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Он как минимум мог не знать, что этого делать нельзя. Это даже не военная часть, а обычные исторические здания.
    Или там таблички на каждом столбе висят, что нельзя запускать дроны?

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    walking tours не показують треш типу , є подібні відео по багатьом містам.

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    та ну так жити. коли у жінкі все добре і вона не дуже париться

    А потім 18 років із життя — виховання дитини, і дуже часто — без особистого життя. А потім — вже роки не ті...

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Некрасиві, особливо іспанки.

    Підтримав: Alex Fogol
  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Ні, значно складніше. Є така штука — set-point weight. Коли всі гормони тебе змушують їсти стільки калорій, щоб зберегти вагу яку ти маєш. І ти маєш цьому противитися на протязі року, щоб зрушити цей set point weight. Бо якщо волю відключиш раніше — повернешся на цю вагу.
    Хоча так мабуть не в усіх. Комусь легко як набрати, так і скинути. А у когось це так, як я описав.

    Підтримали: Bot Bot, Borys Zbunskiy
  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Це найбільший плюс з усіх можливих, в країну куди складно мігрувати буде менше чорних та маргінальних елементів з близького сходу, Індостану. Глянути тільки в що перетворилась Баварія, хоча якісь років 20 — 30 назад це була перлина західного світу. Країни котрі в свій наїлись коммунізму в рот любили всі ці лівацькі рухи

    У Польщі норм з мігрантами (якщо вони і є, то під контролем), а потрапити в неї українцю простіше простого. А от у Чехію — значно важче. Де ти тут плюси розгледів я хз.
    Проблема з міграцією — це коли можуть мігрувати і легалізуватися ті, хто не хоче працювати, та ще й схильні до криміналу. Це не про Польщу.

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Прага виглядає більш європейською та доглянутою

    Ото воно ззовні доглянуте, а як зайдеш до будівлі, то всередині наче Польща 20-30 років тому :) Ну так воно здалося 10 років тому, може зараз і краще.

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Чехія багатше

    скоріш вони все ще думають, що вони багатше. Здається Польща вже їх наздогнала та обігнала економічно.

    сюди складніше мігрувати

    це хіба плюс?

    Я звісно бачу тут свої мінуси, але тут краще ніж в Польщі по будь-якому параметру.

    з того що я зрозумів з твоєї відповіді вище, єдиний плюс — це (трохи) далі від «неприємних» кордонів, бо Польща прямо межує з ними.

    рівень безпеки можна перевірити по відкритим джерелам

    У Польщі з цим гірше?

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    В Польщі краще вивчити польську а не вимагати реакції на українську і англійську. Для нас польська доволі проста мова, і можна без проблем вивчити, хоча б на рівні А2.

    Ну мова про те, що з українець з українцем буде спілкуватися не на польскій. А (невиховані) поляки почують, як ви спілкуєтесь між собою — і почнеться: спєрдоляй, курва-бобер і т.д.).
    На англійську, як мені здалося, поляки спокійніше реагують, ніж на наших.

    Підтримав: sat-prof
← Сtrl 123456...10 Ctrl →