Повно таких «ліків» без побочок, поки в нас гомеопатію за ліки приймають.
З приватбанк ФОП можна зробити переказ на карту моно, комісія 2 чи 3 грн за переказ незалежно від суми. А з моно ці гроші можна зняти без комісії. При цьому відкривати рахунок ФОП в моно не потрібно.
А який сенс з субсидії, якщо за комуналку в новій квартирі доведеться платити без субсидії, так як для «збереження субсидії» квартира не буде власністю вашої мами?
NVidia CUDA вже підбирається і до FPGA ніші, ось приклад:
habr.com/ru/post/513138
В USB 2.0 HID пристроях мінімальний можливий інтервал 1мс. Якщо треба швидше — пишіть свій драйвер.
Хтось тут на форумі недавно писав, що в Україні FPGA-розробники нікому не потрібні :)
А чому Data Science категорія в цій статті, а не в попередній про розробників?
Якщо сильно треба, і роумінг не варіант, то можна попитати у свого оператора, чи є у них sms переадресація на закордонні номери чи на email. Або, як варіант, купити віртуальний український номер у zadarma, і за 2USD в місяць отримувати SMS на email/viber/telegram/slack і ще щось там.
Можна на джинні спробувати знайомитись, правда незнаю, що з цього вийде :)
Де можна почитати про ваші роботи?
За Qt в більшості випадків не треба платити, можна використовувати LGPL ліцензію.
Не сильно їм вірив, але була така офіційна заява, що таки безкоштовно
www.pravda.com.ua/news/2019/12/11/7234544
Допомогла розробити цей додаток компанія EPAM. За словами Федорова, це вперше українські компанії такого масштабу готові допомагати владі.
«Ми витратили 0 державного бюджету і скоро отримаємо на баланс за 1 гривню цей додаток», — похвалився міністр.
А як же заяви, що EPAM все безкоштовно зробив?
Раз тут вже скільки шарящих людей зібралось, може мені хтось підскаже. Китайці вже навчились читати прошивку з STM32F4xx мікроконтроллерів з read-out protection level 1?
Причому тут нейромережі до людських алгоритмів? В класичних нейромережах принципи роботи кардинально відрізняються від людських. Звичайно, існують декілька проектів, які намагаються відтворити процеси в мозку живих організмів, але вони на початковому етапі.
Ви ще запропонуйте перемножити два числа з допомогою FFT. А що автору питання потім робити з тими залишками? Їх навіть порівняти між собою не просто.
А чи дійсно варто переходити у ту web-розробку? Я теж desktop/embedded розробник, і теж пробував розібратись з web — не зайшло. Сотні фреймворків, бібліотек, різні баги в різних браузерах, куча тормозного говнокоду. А embedded позиції у вакансіях на dou теж є. А якщо так хочеться кудись перейти, то може в Data Science? Там як і у embedded, високий рівень входу, але і конкуренція менша, і думати більше треба, а не «формошльопити».
Помоєму, у веб розробці так пишуть про будь-який фрейворк.
А є взагалі якісь безкоштовні IDE для SMT32, які базуються не на eclipse? Я помучався з тим eclipse, а потім налаштував Qt Creator + QBS + openocd. Вроді працює, но з дебагом бувають проблеми, і тих самих регістрів периферії немає.
ПриватБанк теж є. privatbank.ua/news/2021/12/9/1508