гарний плюс Словенії — це те що всі розуміють англійську )
і вмерти там з голоду, бо ціни на продукти харчування 2х-3х від наших )))
«окупас» висіляє / вигоняє силою с житла некто Денні — його всі в Іспашці знають.
Теж дуже сильно дивився в сторону Іспанії, приваблює клімат і не дороге житло, але зараз воно дороге))) АЛЕ є суттєвий МІНУС — до..хуя русні, і тієї що там вже давно і тієї що переїхала у війну. Звичайно ви будете один одного ігнорувати, але я ось особисто не хочу чути російську мову ВЗАГАЛІ. Зараз живу в Києві і блін всі розмовляють російською, це такий зашквар. Розлядаю ще Любляну, її хвалять, але дорогувато.
Є чувак, його всі в Іспашці знають, він допомогає висиляти цих «окупас» за не всі гроші світу, висіляє силою.
до повномаштабки відношення до російської було в рази лояльнійше, зараз же на неї люди триггерують. було життя до і після.