Може це я туплю, але не знайшов можливості. Відос і гіфку не дозволяло просто додати, можливо треба було кудись закинути і додати як Embed
Може це я туплю, але не знайшов можливості. Відос і гіфку не дозволяло просто додати, можливо треба було кудись закинути і додати як Embed