В цій статті не ураховується одна досить важлива для мене деталь це відсутність швидкого зняття кешу (його доступності).
Так ці всі активи це класно і доходи по ним привабливі, але знову може статись і 2008, 2014, 2022 роки. І тоді хоч в тебе $100к+ в ОВДП, крипті, акціях ти можеш вже це втратити за секунду бо хтось введе ліміт на зняття коштів
nano