Не рекомендую спеціалістам подаватися на позиції в цій компанії. Витратив чотири дні на тестове завдання, яке так і не було переглянуте (це легко перевірити в git). Двічі звертався за оновленням статусу: спочатку відповіли, щоб я очікував, а через два тижні повідомили, що позиція вже закрита. Подібне ставлення до кандидатів залишає дуже негативне враження.
Не рекомендую спеціалістам подаватися на позиції в цій компанії. Витратив чотири дні на тестове завдання, яке так і не було переглянуте (це легко перевірити в git). Двічі звертався за оновленням статусу: спочатку відповіли, щоб я очікував, а через два тижні повідомили, що позиція вже закрита. Подібне ставлення до кандидатів залишає дуже негативне враження.