як завжди, неперевершено )))
чудова історія! Так тримати.
бачу, пан зовсім не вміє в сарказм :) Але то не до мене, то до психотерапевта.
але ж як хочеться загнати отеот ІТ в стійло. Ти дивись: заробляють і заробляють, й управи на них немає.
дякую за статтю!
успіхів! Дружина у Вас неймовірна! Але Ви теж :) Ніколи не здавайтесь!
з успішними підприємцями: Євгеном Черняком
та шо ж таке...
ооо, які люди :) Вітаю з першою статтею на ДОУ :) Успіхів і кар’єрного зростання!
не у всіх є можливість побайдикувати рік. І зазвичай уже в
перші два курси — це все, по суті, загальна освіта. У будь-якому виші. Ви, до речі, дарма так гарячкуєте в коментарях. Вам цілком слушні зауваження пишуть уже успішні люди, які мають елементарно більше досвіду. Тому я би радив прислухатися. Ну, або ні.
Диплом очень сильно облегчает (и ускоряют на много лет) получение работы за границами Украины. А самых вкусные вакансии могут быть без диплома вообще недоступны.
підтверджую. Все так.
Не йдеш ні в який університет!
Не паришся ні про яку базу! Зараз вона тобі не потрібна! (якщо захотів кидати в мене какахи — наведи мишку і прочитай)
ох уже цей юнацький максималізм. В університет ідеш ОБОВ’ЯЗКОВО. Але не абиякий, звісно. Ідеально — якийсь за західним кордоном, або провідні українські. От якщо це не вдалося, тоді йдеш працювати, якщо вже маєш якісь знання та навички. Бо я маю купу прикладів, як людина у свої затридцять років намагається влаштуватися в якусь компанію в ЄС, а їй кажуть: ми Вас можемо взяти, але оскільки у Вас немає університетської освіти, то ми Вам можемо запропонувати зарплатку на 10к менше на рік.
Тому: йдіть в університет, поки не пізно, бо потім буде пізно. І не захочеться. А це постійно буде вилазити де треба і де не треба.
Ну, чекай, що значить: якщо фінансування зупинилося, то це не означає, що замовлення зупинилося. Немає грошей — немає продукту. Оцей фінт з аудитом, певен, спеціально придуманий, щоб перекинути вину на розробника, який теж, думаю, має рильце в пушку. А врешті-решт знаєш що буде? Нічого. Підрядник скаже, що вони виконали всі вимоги, а те, що Міноборони не фінансувало, то питання до Міноборони. В Мінобороні покрутять-повертять, переведуть кількох козлів-відбувайлів на інші посади — і все.
ну, ти ж бачиш, що фінансування зупинилося ще минулого року. Бігус тут ні до чого. Оприлюднив документи, які ще треба вивчати. Добре, що маємо розголос.
все це виглядає як стара-добра українська приказка: «Петро киває на Івана, Іван киває на Петра». Міноборони не хоче фінансувати, бо аудит невдалий, а розробники кажуть, що аудитори невдалі. В результаті — армія без автоматизації. П****ць.
дякую :) Гарний огляд. Успіхів у вашій нелегкій справі.
от дякую!
За кількістю листів, які офіційно надійшли до нас, це понад 60 компаній. Великі та середні фірми.
В одному лише Харкові є більше 500 зареєстрованих ІТ компаній. Тому оці цифра 60 (понад — це такий канцеляризм, коли не хочеться казати, що тих компаній — 61) — це, по суті, статистична похибка в масштабах України.
ну, такі пройоби поліції трапляються не тільки у нас. Мене більше дивує те, що цього Капканова відпустили майже від разу, а Тимохіна мурижили чортзнаскільки тільки, по суті, за нікнейм в одній із соцмереж.