Якщо компанія ні в що не вляпалась, чим її можна пошантажувати — то від цього відносно легко можна відбиватись. Хоч звісно все ще потребує ресурсу, і звісно неприємно
Після війни зазвичай йдуть гірші часи
— так і є, але тут в іншому підвох. Зараз більшість продуктивних команд/людей які могли б таке потягнути — або у війську, або зосереджені на оборонці. Коли ж після війни треба буде фокусуватись на економіці — і митниця стане знову пріоритетною, і частина команд із оборонки вийде та зможе за це взятись
Ого, як дотепно. А із імені Антон ви теж досі жартуєте?
На жаль, ніт. Але після війни можна буде повернутись і до цих питань
Не усіх, тільки явні бот-аккаунти
Могли б ще трохи подосліджувати інсту чи фб, і там чудово побачити про це все теж. Провєрщікі-раслєдовітєлі
Ну так, батька із братом відправив. І шістьох своїх працівників. «Мобілізація же не касньотся єго».
Але кльово читати це від вчора створеного анон аккаунту російською :)
Ага, дякую за думку новоствореного аноно акку, який пише тільки під одним постом. Вона дуже цінна для нас, залишайтесь на звʼязку
У тебе гівенце із роту потекло, прибери краще. Чи тобі таке подобаться?
Було певне сподівання, що комʼюніті тут адекватніше за людей що транслюють прорусняві наративи про «гєноцид влади, внєшнєє управлєніє» і т.д. Виявилось, що тут його щільна концентрація.
І так, якось з України крім відпустки і кількох відряджень я теж не виїжджав, у нас команда на 95% теж працює в Україні — і тримають люди якось свою кришу. І навіть заброньованих у нас 20% чоловіків десь, рівно скільки ж скільки мобілізованих — і не сидить решта по домам. Проте дякую за суспільну аналітику із Вроцлава.
Тому звісно приємного мало, коли проти тебе купа зливних бачків розкачує компанію поливання лайном, то не роблячи навіть базовий факт-чек що ми не розробники Р+, то ще й довигадуючи щось в стилі, що я виїхав на ПМЖ. То роздумаючи про «висшіє касти», коли у мене усі інші чоловіки в сімʼї воють, та шестеро мобілізованих із команди.
Настрій псує, але якось чия думка справді важлива — це тих, хто теж щось корисне робить для країни. А в ідеалі, тих хто робить ще більше — за ними.
Те що дісно дратує, це як деякі зовсім жалюгідні персонажі пробують пристидити, що маючи інвалідність із дитинства, вгативши у це 15 років, вдалось із другої групи «піднятись» до третьої, і зафіксити частину проблем достатньо, аби пробігати марафон. Шкода що не вдалось достатньо і вже не вийде, аби наприклад вдягати наплічник на ліве плече важче за
Я б глянув як ці персонажі прийдуть на забіг і будуть людям на протезах теж доводити, що вони недостатньо інвалідні-інваліди, або візочникам які його проїждають.
Але нічого, адаптуємось
Мені шкода твого працедавця, бо ти не розумієш що:
а) ЄДР та Оберіг — це різні реєстри
б) Дані адреси ФОП зберігаються при реєстрації, і дані в БД не міняються автоматично просто так
в) Що в даних реєстрації ФОП є timestamp, і ти у них навіть не подивився
Ага, відома кузня «висшєй касти» — Синельникове. Відповідь проста — ти не можеш пробігти марафон, бо забив на себе та своє здоровʼя. Якщо є люди, які навіть попри інвалідність можуть те, що не можеш ти — тільки себе у тому звинувачуй
Співчуваю вашій хворобі, і з поваги до цього досвіду відпишу нормально. Бо не хочу опускатись до диванним довб***бам як тут, яким ок розповідати людині з інвалідністю, що вони хворіють не правильно. Хоча ви вже теж тут почали росказувати, що я мудак який «порішав» в перший же рік народження, а не 15 років вгатив в реабілітацію. І відразу вам підсвічу біговий клуб діабетиків першого типу — Team Novo Nordisk. Намагайтесь реабілітуватись та не здавайтесь перед хворобою.
Мені не пощастило мати вроджену синдактилію руки, через що деформацію грудної клітки, зміщення внутрішній органів та пачку неврологічні ускладнень. Тому група з дитинства, спочатку
Навіть зайшов глянути: анон акк якому лише рік, у якого 200+ коментарів, усі тільки на політичні статті. Жодного на технічну тему. Зате усі коментарі про заборону мови, внєшнєє управлєнія та катерину вєлікую. Давай ще попиши, дуже цінна твоя думка, руснявий ботику
Навіть три марафони, відкрию страшний секрет. Але по цій простій логіці, коли людини бігають марафон на протезах — вони теж здорові і насправді у них ноги є, просто вони їх...заховали? Приховують? І інвалідності теж напевно немає? Логічно👌
Та це легко перевіряється. Але тут роскажуть що просто купив. В
Легко, ососбливо коли 8 років працюєш над державними цифровими сервісами — від охорони здоровʼя до військових продуктів. Та за цей час назапускав систем, які допомогли врятувати тисячі життів (бо десь тепер швидка приїхала вчасно, а не за годину), зекономили мільйони годин людям (бо тепер в купі сфер не треба стояти за довідками), і мільярди гривень бюджету економії після оптимізації процесів, у тому числі ТЦК-них.
І якось не соромлюсь того, що працюючи над цим по
А міг би на диванчику сидіти, пить пивко, поливати гівном людей у коментарях які намагаються трохи краще життя навколо зробити😁
Ні, це такі «плюшки» людям які мають «блат» народитись із вродженими проблемами та мати інвалідність із дитинства.
Я вже 8 років працюю над державними цифровими сервісами — від охорони здоровʼя до військових продуктів. За цей час ця системи допомогли врятувати тисячі життів (бо швидка десь де швидка приїжджала за годину, тепер приїхала за 10 хв), зекономили мільйони годин людям (бо наприклад при народженні тепер ніхто не бігає за пакетом доків), і мільярди гривень бюджету, які пішли через економію після перебудови процесів чи виводу в прозорість.
Тому цікаво звісно читати "
гірші за русню
" і
«спільникам диявола»
. «Спільники» — це бо намагаємось перебудувати процеси в ТЦК на людяніші та прозоріші? «Дивявола» — бо ТЦК, які є військовими, це у нас тепер не є частиною ЗСУ яка не дає знищити країну?
Цікава логіка, цікава
Дякую за підтримку і за фідбек💜
Воно дійсно так і є — GovTech ризиковане середовище, і тут комфорт та особисті інтереси часто стають жертвою масштабу та суспільної користі. Попросив команду більше звертати на це увагу в комунікаціях завдяки цьому кейсу👌
Бо у нас фактично це і є ключовим офером: якщо у людини дійсно вже є ця ідея в голові — займатись змінотворенням, та людина готова ризикувати — ми дамо найкраще місце для втілення цих інтенцій. І по проектам та їх імпакту, і по підходам, і по умовах. Але ми точно програємо по комфортності та стабільності сервісним компаніям які працюють на західних ринках, тому якщо це пріоритет — GovTech це хибний вибір, хоч у нас, хоч будь-де