Вже радили йти в ДатаСатаністи і вчити пайтон?
Колись мені цього дуже не вистачало, тому однозначно лайк!:)
Це щось типу Pidgin?
Якось мав справу з ним, жахлива штука
А я думав встигну першим написати про цю чудову анонімно статтю. Дякую, Ігоре! :)))
Як то так вийшло?:)
Та одного вечора, торік наприкінці березня,
У середині квітня 2018 року я підписав офер[...]. Увесь процес співбесід зайняв півтора місяця,
А стаття цікава, дякую
Знаєте, хто такі інтроверти?:)
Скажіть, будь ласка, ви їхали на офер чи через наші бодішопи?
Скільки в середньому потрібно для життя на двох в місяць?
Ви в Мадриді/Барсі/Малазі?
ТС, якщо все ж таки не п’ятничний вброс, тоді розгляньте «покупку» громадянства Сент Кітс і Невіс, там ціна від 150к здається, причому для всієї сім’ї. При вашій зп то не мало б бути проблемою. Погугліть, якщо цікаво
Ну офісна вакансія — це ще реально, самому попадались такі рейти в вакансіях. Але тут мова про ремоут.
Якось дивно, щоб люди погоджувались платити таку саму зп якомусь чувачку з ЮА, який ковбасить вдома, і чувачку з ЮС, який сидить в них в офісі під боком.
Зазвичай на ремоут нижчі рейти(з тих, що я бачив в ленті). Поправте, якщо це не так.
В одному з останніх топіків на таку тему якраз обговорювалось, що північні холодні країни пропонують більшу зп, а південні теплі — меншу. Може варто розглянути варіант продовження роботи віддалено і переїзду в ту ж таки Іспанію, яка вам сподобалась?
П.С: люди, де дають такі оффери на 100-120к багзов? Що це за святий грааль і де його шукати?)
З підключенням))
dou.ua/forums/topic/26518
Чув хороші відгуки про УКУ, але там і ціна відповідна.
Так, кинув вище якраз
dou.ua/.../junior-at-the-age-of-46
Рекомендую цю статтю мого колеги про його батька, знайдете багато корисного для себе. Можливо, проконсультує вас, якщо звернетесь, не знаю. Словом, читайте і питайтесь.
Я теж дивився її інтерв’ю Гордону.
Народ, хто нам ще на черзі залишився? Гриценко, Ляшко, Бойко, Смешко і тд?
Давайте на всіх зразу такі топіки запостіть, бо до виборів 5 дні залишилось, можна не встигнути!
А вибір зробити треба ж:)
Гадаю, що те, що ми це досі обговорюємо, а не маємо як факт — я маю на увазі закон — вже показує, що це досить пріоритетно.
Резонанс і пріоритетність — абсолютно різні речі.
Звісно, але не навколо всіх законів точиться така боротьба, та й не всі закони, як це, відкладають вже більше 6 разів. Тому не слід сприймати приймання всіх законів за цим «шаблоном».
Так, не навколо всіх. Тому я і вважаю, що він був зареєстрований і штучно роздутий для суспільного резонансу і відволікання від більш важливих проблем.
Наприклад, корупцію немає сенсу обговорювати в Раді чи де-інде — по суті, більшість потрібних законів прийнято й потрібно просто аби й народ, й обрані ним представники вчиняли згідно цих законів.
Аналогічно з війною — що це можна там удіяти, окрім санкцій? Всі закони про це прийняті, включно з законами про забезпечення ветеранів тощо.
І прикладів таких повно.
Мова ж йде не тільки про 450 людей в костюмах, а в загальному про громадян нашої країни. Це вже давно відомий прийом, якщо хочеш відволікти народ від нагальних проблем — почни його(народ) зіштовхувати головами по національній/мовній/вставити_іншу ознаці.
Може в нас хтось утискає державну мову? Начебто, ні.
Чи в нас українізація не проведена? Та ні, проведена, тепер навіть в новинах йде зразу дубляж озвучки українською, якщо людина говорить російською, не говорячи про серіали власного виробництва(не дивлюсь їх, але факт, що вони є і є україномовними). Тоді що не вистачає? Що заважає жити без цього закону?
Імхо, але це абсолютно політичний закон, який не має бути розглянутий і прийнятий в першу чергу. Він абсолютно може почекати того часу, коли в країні налагодяться справи.
Ага, тобто поняття того, що робочий день не резиновий і більшість наших депутатів навіть не відпрацьовують робочий день як належить (дехто взагалі там навіть не з’являється) вам не відоме?
Я це до того, що треба кожну задачу розбивати і розглядати по пріоритетності.
Бо перш за все, закони приймають депутати ВР, а інститути вводять його в дію, хіба ж ні?
І в добі не з’явиться додаткових кілька годин для прийняття того чи іншого рішення, робочий час все такий ж, як і був до цього.
Так звана паралельність, про яку ви говорите, це розгляд законопроектів один за одним в межах відрізку часу(одно дня, припустимо), але по факту це і є послідовністю, бо в нас депутати не діляться на «групки» і не приймають закони, щоб повністю паралелізувати процес.
Тоді навіщо тратити час на розгляд не життєво необхідних законів?
З ваших слів виходить, що ви можете почекати припинення війни, корупції і тд, але не може почекати на мовне питання, так?
Не знаю, як в інших, але особисто в мене на інтерв’ю про диплом питались напевно 15% інтерв’юерів. Тому здебільшого це просто найс ту хев.
Можливо, це ще залежить від напрямку, наприклад в ДатаСаєнс або щось таке може вимагають завжди, тут вже треба гуглити або питатись в людей.
Якщо тобі по С#, то і без профільного диплому не проблема найти роботу.
Інша справа, якщо ти потім захочеш виїхати за кордон, тоді там майже завжди вимагають, причому магістра. Бакалавр для них не дуже цінний, наскільки я чув.
Тому думай собі наперед