Женя, вибач, я не розумію про що ти говориш.
Я не писав що ми користуємось чужою теорією. Я писав що її багато в інтернеті і там немає унікальної цінності. Тобто якщо ти очікуєш, що в нас супер-унікальна теорія — то ні, вона не уінкальна. Наша користь в тому, що ми вчимо людей писати якісний код, проводимо тестові співбесіди і таким чином перевіряємо що люди правильно розуміють теорію.
Женя, якщо ти про теорію — то її дуже багато в інтеренті. Теорія — це малий відсоток того що ми робимо — основний акцент на практиці/код рев’ю і перевірка того як люди люди розуміють теорію.
Набираємо хвилями, серед всіх хто подався в поточній хвилі — відбираємо найсильніших. Ближче до дати початку навчання місць швидше за все не буде. Тому раджу проходити відбір і в процесі можна буде дізнатись в яку групу можна потрапити.
Орієнтовно так
Напишу тут відповіді, щоб всі знали.
1. Якщо студент влаштовується НЕ в IT, то він нічого не платить.
2. Так, можна і потрібно. Ми за те щоб люди проходили декілька курсів. Наступні курси потрібно проходити коли вже є досвід. Проходити
Кількість тренерів залежить від напрямку.
Набір йде постійно. Кожних 10 днів ми збираємо заявки і обираємо серед них найкращих. Коли зібрали необхідну кількість людей — набираємо в наступну. Відповідно набір може закінчитись за декілька тижнів до початку навчання.
Пайтон група починає навчання в березні.
Середина лютого. Місць до середини лютого може не бути, тому якщо плануєте в цей набір — раджу подаватись пошвидше.
Який напрямок вас цікавить?
Так, в березні-квітні будемо знати точні дати курсів влітку.
но Роман не может объяснить,
Женя, зверну увагу що тобі знадобилось два повідомлення щоб висловити свою думку :)
Как то так, но Роман далек от преподавательской или объяснительной деятельности в силу своего опыта.
Дякую що детально слідкуєш за моєю діяльністю і вивчаєш що я вмію робити, а що ні! Для референс чеків буду радити спілкуватись з тобою :)
Це нормально, форс мажори/заплановані події які неможливо пропустити бувають в людей. Про такі дні потрібно попередити нас заздалегідь.
Бесплатно jobs.dou.ua/salaries
Наведу приклад для людей які це читають
перший квартиль $1200 третій — $2000. люди після першої роботи часто не розуміють на що їм орієнтуватись.
ми запитуємо на яку зп студенти орієнтуються при зміні роботи. випадок який мені запамятався — хлопець хотів просити $1400, ми по результатах тестової співбесіди йому порадили просити $3000. Отримав 3 оффери на $3000. платить нам багато при цьому щасливий.
більше в цьому треді коментувати не буду.
Ще один корисний скіл — ставити під сумніви свої переконання. Коли ти вважаєш що вже все знаєш — то обмежуєш себе від додаткової інформації і перестаєш рости.
Борис, ти робиш висновки про нас на основі своїх припущень. Якщо захочеш розібратись — задавай питання (для програміста корисний скіл — добре розвиває продуктове мислення). Сперечатись з твоїми припущеннями не бачу сенсу.
если отбирают кандидатов, которые способны наверняка стать программистами
наші вимоги — щоб люди вміли писати цикли/іфи розуміли типи даних. дальше кожен сам вирішує чи це люди які «способны наверняка стать программистами» — впевений що багато людей з цими скілам не стають програмістами.
стосовно курсів при великих компаніях
* для компаній вчити людей це витрати. ці витрати потрібно компенсовувати. одна із опцій — занижувати зарплати. знаю кейси коли люди довго були на досить низькій зарплаті.
* інтенсивність: у нас навчання фултайм і студенти за 4 місяці вчаться з циклів/іфів до оффера. половина влаштовується під час навчання. раджу поресьорчити скільки часу проходить до отримання оффера/зарплати при навчанні в тренінг центрах великих аутсорсів. порахуйте скільки втрачаєте не отримуючи зарплату.
* джуни не вміють себе оцінювати. ми допомагаємо їм коли вони зміннють роботу. наприклад якщо хтось хотів просити на другій роботі $1200 але класно виріс по скілах на першій і може отримати $1800, то студент отримує щомісяця на ~$300 ($1800 * 0.83 — $1200) більше ніж якби працював без нас.
wow.
Борис, я написав саме те що я мав на увазі. все інше це твої думки, а не мої.
З нашого досвіду кар’єра джунів які працюють на фрілансі розвивається дуже повільно. В такому форматі в студентів немає досвіду щоб робити проекти класно і немає в кого вчитись. Тому ми не працюємо з людьми, які перший досвід хочуть отримувати на фрілансі.
Загалом згідно договору наші випускники платять % від доходу в IT незалежно від того чи це фріланс чи ні.
ОЧЕНЬ МАЛО
і
забил на них и сам нашел себе работу
якось не сходиться :)
Якби я слухав людей які казали що шансів потрапити на міжнародну олімпіаду з математики або в Google «ОЧЕНЬ МАЛО!!!», то ні туди ні туди я б не потрапив. Тому не залежно від того що кажуть інші — якщо є ціль стати програмістом — потрібно це робити.
І для цього потрібно використовувати як матеріали які даємо ми, або якщо вони не корисні — інші.
Щоб поступити до нас потрібно знати синтаксис пайтона на процедурному рівні, вміти розв’язувати прості задачі на codewars (8 ката). Маючи ці знання про
стопроцентные шансы на трудоустройство
говорити точно рано.
Guys, є крута новина.
В Mate academy з’явилася безкоштовна опція навчання. Кілька класних ІТ компаній будуть оплачувати навчання студентів Mate, яких вони наймають.
Для того щоб навчання вийшло 100% безкоштовним, необхідно працевлаштуватися після Mate в одну із цих компаній.
Це поки невеликий пул, але він росте. Ми скоро оголосимо про них на нашому сайті mate.academy. Вже є перші випускники, які працюють по такій моделі.
Stay tuned :)