Ну і тут запитаю. Воно ніби прикольно, і може я тупий, але я один не зрозумів для чого нам прям зараз старлінк?
В Україні і так швидкий розповсюджений інтернет. Фішка старлінка в основному в наданні швидкого інтернету ремоут регіонам, де немає кабелів, як в Штатах, але в Україні це майже не проблема. Максимум можу придумати що це як бекап якщо пошкодять кабелі, але і це чисто теорія.
Виглядало це дивно, початковий твіт трохи пахне популізмом, Федоров просто взяв і сказав що треба і все. Таке враження що просто з розряду «хай буде» під шумок, без будь-яких мотивів.
Дякую, уже викладав :) І так, мене справді турбує кількість людей, які йдуть чисто тому що «дуже легко» і «великі зарплати», а не тому що їм цікава професія і відповідно готові постійно розвиватись і лишатись актуальним на ринку праці.
Це ваші додумування про «не пригодиться» :) Синтаксис / API це найменш важлива і найлегша частина програмування, популярні бібліотеки і мови приходять і йдуть просто на очах.
Синтаксис можна вивчити чи самому чи на спеціалізованих курсах. Будь ласка, не плутайте вищу освіту з якимись «Java-курсами за N днів і гарантованим працевлаштуванням», вона якраз про основи і глибше розуміння того, чим займаєшся, а не про «як фігачити бізнес-логіку використовуючи готовий фреймворк і ні про що не шкодувати».
А ще потім вивчите якусь функціональну мову, взагалі мозок доведеться ламати а не «ставити ; чи не ставити». А потім для різноманіття доведеться пописати, скажімо, на Rust, і з його концепціями запозичень знову доведеться себе ламати. І так до безкінечності, мова з якої почали, абсолютно неважлива, треба вміти адаптуватись а не сподіватись вивчити одну технологію і з нею клєпати до кінця життя. Так не буває.
Не всьому, а синтаксису має сам. Переключатись між мовами взагалі не проблема, коли є розуміння основ, а якщо хоче просто навчився фігачити на конкретній мові і зразу з фреймворками аби «попрактичніше» (аби пошвидше бігти в аутсорс і гребти гроші лопатою), тоді толку через пару років з такого програміста ніякого не буде.
Та ні, не буде корисніше. Якби без абстракцій, то можна просто сказати — візьміть таку-то лібу / функцію stl / ..., вона вам все зробить. Тут головне якраз розуміння основ, і бажано без прив’язок до мови, тому Паскаль для вивчення нічуть не гірший C++.
О, ці цифри уже і справді більш схожі на ФТІ, який знаю :) Правда 54 опитаних не дуже велика вибірка імхо.
Ні, просто польська доволі близька мова слов’янського походження, і її вивчення дається нескладно, якщо уже знаєш українську. До прикладу, я польську ніколи не вчив, але при цьому розумію процентів 70 текстів чи розмов польською (десь як з білоруською).
Дивна логіка. Вивчення хоча б мови (не говорячи про загальноприйняті правила) країни, в яку хочеш переїхати — імхо перша річ, якою людина має займатись. Було б справді дивно просто взяти, тицьнути на карті в якусь країну, приїхати і зі здивуванням пост-фактум виявити, що тебе ніхто не розуміє.
У нас був випадок якраз протилежний :)
Ну взагалі таке за ДОУ помічалось. Чуваки, ви круті, але все-таки на прохання HR-ів видаляти відгуки / компанії — не ок.
Ви порушуєте логічний ланцюжок, склавши два не зв’язані факти в причину і наслідок. Драпають не за зарплатами (тим більше, що вони там не настільки й кращі виходять після податків як у нас віддалено), а за іншим досвідом життя, в цікавіші компанії тощо.
ЗП далеко не єдиний і навіть не найважливіший фактор. Тому будуть і платять без проблем.
От тільки в цивілізованих країнах навпаки. До першого ліміту — допустим 20% податків, все що вище нього — уже по 30%, а якщо заробляєш більше і наступного ліміту — там уже по всі 50%.
Я и не говорю, что это нужно вводить в повседневную практику, я говорю, что язык нужно вычистить от таких WTF-ов.WTF — це коли девелопер пише в реальному коді
{}+{}
а не коли мова вертає з цього результат, який би він не був.Не знаю, єдина компанія, в якій не захотіли по скайпу був власне Гугл, і довелось використовувати хенгаут. Всі інші начебто нормально відносяться до скайпу.
Ну питання в мене досить конкретне було, а не щоб потролити — я не зрозумів, до чого «браузер» до «напишіть server-side аплікуху». Все ж залежить від того, що конкретно вимагається. В Java ж теж, думаю, не всі апішки шаряться між допустим сервером і мобільною аплікухою.
Вже хрен знає скільки років працює. Хіба що ви ще сидите на допотопних Windows XP.
Це міф, і та і та мова працюють на тому ж рівні. Якщо на те пішло, Rust дає кращий контроль над низькорівневими деталями виконання якраз завдяки ізольованому простору для UB.