важливі нюанси і тут більш мова не про те, що ’в інших браузерах є те, чого немає в Chrome’, а про те, що іноді інший інструмент вирішує проблему швидше і зручніше.
Дякую за фідбек
Дійсно, використовувати різні браузери — це не новина. Але часто звикаємо до одного інструменту (зазвичай Chrome) і не помічаємо, що в інших браузерах є функції, які можуть вирішити нашу проблему швидше. тут про такі ’інсайти’ та практичні кейси, які не завжди очевидні, навіть маючи досвід.
Дякую за зворотний зв’язок!
Дійсно, інструменти еволюціонували, але суть не змінилася: різні браузери = різні інсайти. Дякую за ностальгічний коментар!
Згоден :)