Нету веб-страницы? Жесть...
доказывают случайное зарождение жизни. Думаю что докажут.
Предположим, мы принимаем случайно зарождение жизни за аксиому.
Даже на Земле существовало дофигища цивилизаций.
Это Вы в смысле про финикийцев/майя/и т.п. (то, что реально в рамках академической науки), или про всяких там атлантов/нибиру/жидорептилоидов?
Так что загибаться будем всем разом.
Ещё раз:
• Не факт.
• Не факт, что сейчас.
• Из случайного зарождения жизни это никак не следует.
defconwarningsystem.com
Ну это да. Но гарантированно говорить, что что-то произойдёт, Вы не можете — аргументов нет. Да и непонятно, почему Вы вдруг заговорили об этом в теме про rust — эдак в любой теме можно этот вопрос поднимать («всё плохо, будущего нет»).
Эмм:
— так Вы считаете, что из-за изобретения rust’а вскоре появится Skynet? (тогда это как-то не вяжется с «будущего у Раста нет» — если это один из ключевых звеньев смены цивилизации)
— или, наоборот, что у rust’а нет будущего, потому что (независимо от него) вскоре появится Skynet (и воспользоваться rust’ом толком не успеют)?
Вообще, про Skynet — это несерьёзно.
P.S.: Или Вы вообще не про Skynet, а про какой-то (неизвестно какой) катаклизм?
Если я живу сейчас, то вероятность того, что я буду жить дальше — 100%. Потому что вероятность того, что что-то со мной случится прямо в данный момент — 0%. Но вот сколько я буду жить: наносекунду, минуту или год — это уже вопрос.
Думаю Артем имел ввиду и про раст,При чём тут rust к размышлениям о будущем всего или инопланетянах — я не понял.
Эмм... Кто сказал, что они должны быть? Исходя же из этой формулы количество внеземных цивилизаций, желающих вступить с нами в контакт = 0,002275 < 0.
(Не говоря уже о том, что в этой формуле половина коэфициентов неизвестны. Т.е., даже если бы из этой формулы выплывало бы, что они должны быть, это могло бы означать, что любой из неизвестных коэфициентов переоценён — а не обязательно L.)
((Не говоря уже о том, что сама формула бредовая.))
Ну, нагуглил.
Это про количество активнокоммуницирующих внеземных цивилизаций.
И при чём тут «случится ядерная война или появятся бактерии, устойчивые к антибиотикам»?
А можно для тупого — в чём проблема булочки с кунжутом и морковного сока с оливковым маслом? Вроде на слух это не кажется чем-то таким, что должно вызывать расстройства ЖКТ. Или я не понял и фишка была не в этом?
Насколько я знаю, это стандартная фича на Stack Exchange — если Вы уже пользовались какими-то разделами, то при резистрации на других Вы начинаете со 100 (101?), а не с 1. Хотя какая разница-то...
Я створив короткий manual (виглядає довгим, бо на Area51 обов’язково публікувати англійський переклад + не хотів розбивати на окремі сторінки). На жаль, не встиг її багато де опублікувати.
А приватна бета почнеться вже завтра.
Карнеги не читали? (Это без намёка, прямой вопрос.) (Не факт, что он — именно то, чего не хватает, но небольшая вероятность есть.)
Почему наглость? Шо то, шо то — правда. В смысле, в условиях дефицита стоимость выше, поэтому каждый даёт другому больше.
Під «ініціативою „на місцях“» я мав на увазі людей-учасників. Так, Ви, sashaeve, yola і деякі інші поширюють дописи (і за це велике спасибі) і беруть участь в обговореннях на Area51 — але то одиниці з 400+. І річ навіть не в тому, що щось роблять «замало», але... як би то сказати... ніхто не сперечається — ось у чому проблема. Не може бути так, щоби не було людей, що в цілому підтримують ідею, але в чомусь мають трішки інше бачення.
В усі наведені спільноти я писав (окрім r2u — лише особисто керівнику). Хоча, дякую, що нагадали — в УМ/ЧМ/М треба буде написати ще (занадто давно писав). В r2u і М про нас, мабуть, не знають (бо в r2u писав лише керівнику, забувши про можливість написати на саму сторінку, а в М двічі ніяк не відреагували). Але я навіть не про те казав... я не готував собі трон і корону, я думав бути просто одним з багатьох рівних, хто думає і рухається в одному напрямку. Натомість я бачу лише одиниць, що рухаються в тому напрямку. При цьому (принаймні, так здається) жодна з них не виявила хоча б того дрібного рівня ініціативи, що сам собою вихопився в мене.
Може, різні люди надають перевагу різним формам ініціативи: хтось більше поширює, хтось відповідає на питання, а хтось сперечається з ініціаторами? Залишається на це сподіватися (хоча мені здається, що так не буває; якщо людина зацікавлена, завжди вилізе «а як?» «а чому?» «а от ти дурень, треба по-іншому»; оскільки такого майже не відбувається, навіть порівняно з іншими пропозиціями, то я підсвідомо ділю число учасників на дохріна — але може я помиляюся). Але якщо ні — то це @#$% — не зможу я один писати сотні питань і відповідати на них — та ніхто мені й не дасть, закриють відразу.
Я напишу інструкцію на самому Area51 — проблема в тому, що я не впевнений, що там багато хто читає дискусії.
Можливо, було помилкою не згуртувати всіх відразу в одній групі в фейсбуці (власне, я від початку створив групу — але не надто інтенсивно запрошував людей туди).
Взагалі, мене трішки дивує наше суспільство. Всі чомусь пнуться за «вожаком», яким би довбнем він не був. Я очікував трішки більшої ініціативи «на місцях» (аж до спроб «захопити лідерство» і змінити курс цього всього). На тому ж Area51 в чужих (з меншою кількістю членів) пропозиціях значно більший плюралізм думок. Ну, але хай вже так, звісно ж, напишу і трішки спробую розповсюдити.
Скоро вже нас запустять.
Бо «Literature» запустили 16 днів тому, «Vegetarianism» — 3, а ми наступні на черзі.
Боюся, чекає на нас великий фейл. Бо з 400+ комітерів більшість не заходитиме, а хто заходитиме — не розумітиме, що треба робити. Але подивимось.
Бо Ви вже закомітилися. У Вас лише «Uncommit» (можете натиснути її і потім закомітитися знов). Можете зайти через Private/Incognito Windows в браузері, щоб побачити.
Шановна спільното НаУКМА!
(Перепрошую, що турбую Вас можливо неприйнятною темою, але вважаю, що це може бути корисним нам усім.)На Stack Exchange скоро відкриється підсайт для питань і відповідей про українську мову.
Stack Exchange — всесвітньо відомий сайт питань і відповідей. Всі матеріали публікуються на ньому під вільною ліценцією. Але нові підсайти на ньому проходять жорстку фільтрацію: якщо новоствореним підсайтом замало користуються або на ньому не з’являються якісні відповіді, його тема (в даному випадку — українська мова, адже на Stack Exchange є багато підсайтів з різних тем, в т.ч. технічних) розцінюється адміністрацією як «нецікава користувачам» і новостворений підсайт може бути закрито.
Тому запрошую охочих підтримати проект (тобто питати і відповідати на ньому — це переконує адміністрацію вищого рівня в корисності підсайту). Якщо зареєструєтесь/приєднаєтесь ще до відкриття, то зможете брати участь під час приватної бети — найнебезпечнішому для підсайту етапі з точки зору ризику бути закритим. В іншому разі, можете просто питати і відповідати вже після його відкриття.
Ось посилання, щоб приєднатися зараз — area51.stackexchange.com/...
/94001/ukrainian-language (натиснути «Commit!»).
Посилання на сам підсайт ще нема (адже адміністратори Stack Exchange його ще не відкрили, десь ще місяць), але пункт «Ukrainian Language» з’явиться в кінці переліку тут: stackexchange.com/sites#culturerecreation.Дякую за увагу.
Шановна спільното НаУКМА!
(Перепрошую, що турбую Вас можливо неприйнятною темою, але вважаю, що це може бути корисним нам усім.)На Stack Exchange скоро відкриється підсайт для питань і відповідей про українську мову.
Stack Exchange — всесвітньо відомий сайт питань і відповідей. Питання і відповіді пишуть самі користувачі, але все організовано так, щоб спільнота і керівництво могли контролювати їхню якість. Всі матеріали публікуються на ньому під вільною ліценцією (як у Вікіпедії). Хоча відомий він більше розділом про програмування (Stack Overflow), аніж розділами на гуманітарні теми — але такі теж є.
Але нові підсайти на ньому проходять жорстку фільтрацію. Якщо новоствореним підсайтом (про українську мову) замало користуватимуться або на ньому не з’являютимуться якісні відповіді, його тема (тобто українська мова) буде розцінена адміністрацією як «нецікава користувачам» і новостворений підсайт може бути закрито.
Тому запрошую охочих підтримати проект. Підтримка полягає у власне написанні хороших питань і відповідей — це переконує адміністрацію ресурсу в корисності підрозділу про українську мову. Крім того, якщо офіційно долучитесь зараз, ще до його відкриття, то зможете брати участь під час приватної бети — найнебезпечнішому для підсайту етапі з точки зору ризику бути закритим. В іншому разі можете просто питати і відповідати вже після його відкриття.
Ось посилання, щоб приєднатися зараз — area51.stackexchange.com/...
/94001/ukrainian-language (натиснути «Commit!», цим Ви даєте обіцянку підтримувати в перший найважчий період).
Посилання на сам підсайт ще нема (адже адміністратори Stack Exchange його ще не відкрили), але пункт «Ukrainian Language» з’явиться в кінці переліку тут: stackexchange.com/sites#culturerecreation (буде щось схоже на rus.stackexchange.com та german.stackexchange.com/.Дякую за увагу.
(Деякі браузери псують текст при копіюванні. Наприклад, в Chrome зникають абзаци і середина посилання замінюється на «...». Тому ось слова «Shorter» і «Longer» я зробив посиланнями на сам текст.)
Прохання:
Якщо Ви зареєстровані на SE/Area51, то зайти за посиланням, натиснути «Share This!» і замінити в тексті URL на URL звідти. Це допоможе відслідковувати скільки прийшло з НаУКМА (бо вони показуватимуться в переліку, як «запрошені Вами»). Можна ще скоротити через bit.ly. Але якщо ні (незареєстровані, ліньки, просто не хочете) — то й не треба, не так важливо.
Увага:
Там на сторінці написано «Тут публікуємо тільки те, що стосується НаУКМА, або може бути корисним, цікавим, важливим для членів Могилянської спільноти. При всій повазі до інших подій, думок, рефлексій, пропозицій etc. (навіть вкрай важливих для України, світу, Вас особисто), прохання розміщувати це на власних стрічках, або в дотичних до тематики Вашого посту сторінках (спільнотах).» Тобто, можливо, вони якраз від такого корисного-з-точки-зору-автора спаму вберегтися і хочуть (бо кожен думає «Егей! Я зробив новий словник/програму/сервіс, що врятує світ! Ану додам допис!» — і ми, фактично, від них не дуже відрізняємося). Тобто, просто попередив, можливо, слід подумати, перед тим, як постити, чи спитати в адміна групи, але на Ваш розсуд; якщо що то я сам запощу (якщо таки виявиться Вам незручно).
Спасибо, так и попробую сделать скоро (если там дадут запостить, т.к. может фильтроваться модераторами).
P.S.: Ні, навіть не так... Чи є хтось на DOU, хто вже є членом тієї групи і згоден запостити? Бо людина, що (не маючи відношення до НаУКМА) приєднується до групи, щось постить і видаляється, виглядає якось дивно — а пост від реального члена групи викликатиме більше довіри. (Можу написати чернетку з текстом; або повністю підготувати допис на власній сторінці, щоб його просто поширили в ту групу.)
Ну а якщо ніхто не погодиться — звісно, надішлю сам.
Ну так и я о том же.