Крім того, я не впевнений, що людям, в яких фаховим заняттям є мовознавство, а не IT, буде зрозумілий підхід «приєднуйтесь до нашого сайту не-знаю-якого, який відкриється не-знаю-коли, але виглядатиме схоже на rus.stackexchange.com».
Можливо, їх слід непокоїти лише коли воно вже відкриється. Бо зайняті люди, які до цього не крутилися на Stack Overflow і т.п., можуть просто не розуміти, яка з цього всього користь. Але я про це не впевнений.
Дилема: З одного боку, психологічно хотілося б «якось запустити самим» і вже потім втягувати фахівців, бо шкода їх час витрачати на якусь маячню. З іншого — з ними шанс успішного запуску значно вищий.
В будь-якому разі, якщо Ви якось допоможете — посиланнями, ідеями щодо того, який текст знайде більший відгук в їхніх серцях, чи просто власними спробами піару (в т.ч. ніяк не консультуючись зі мною, я лише радий якщо хтось за’share’ить сам) — буду лише радий.
А не подскажете пару ссылок (если знаете, конечно)?
А то я пробовал писать на e-mail’ы кафедр университетов — безрезультатнее всего (из прочих попыток пиара, тупо нет ответа (конечно, может, я не туда писал)).
Це я відповідав конкретно Дмитру на його «на жаль, не зміг взяти участь через низький власний рейтинг» (ну, я думаю, Ви зрозуміли).
Ну, вообще-то, нет.
Вот и гадай теперь. Да, U+02BC логичнее (даже для английского языка, т.к. «don’t» — это одно слово, и «’» там ну никак не кавычка). Но Unicode, видимо, решил, что «хомячки всё равно не отличают кавычку от апострофа, давайте и мы не будем». И куча сайтов потянулись за ним (автоматически заменяют U+0027 на U+2019, не глядя в середине оно слова или нет).
Власне, рейтинг зараз ні до чого.
Потрібні люди, що братимуть участь, питаючи і відповідаючи. Особливо під час «приватної бети». Бо підсайт, яким замало користуються під час періоду бети можуть закрити (особливо, під час «приватної бети»).
Я очікую, що приватна бета почнеться десь за місяць± (точно невідомо, це не від нас залежить). Якщо нас не закриють під час/після приватної бети (що триватиме тиждень чи трохи більше), то ризик бути закритим стає меншим. Приєднуйтеся зараз («Commit!»), бо інакше я не впевнений, що Ви зможете брати участь в приватній беті.
Рейтинг (точніше «репутація») був потрібен, щоб формально пройти стадію, яку ми вже пройшли. (Були потрібні 100 людей з репутацією від 200.) Тепер пофіг на рейтинг, тепер потрібні люди, що братимуть реальну участь.
Воно так:
— definition (зразкові питання) — пройшли;
— commitment (збір учасників, в т.ч. потрібно N з рейтингом) — пройшли, але учасники (в т.ч. «без рейтингу») ще можуть долучатися, зараз чекаємо доки адміністрація відкриє підсайт;
— приватна бета — почнеться десь за місяць, зможуть питати і відповідати лише ті, хто натиснули «Commit!»; якщо адміністрація побачить, що процес йде добре і «підсайт генерує певну кількість корисного контенту» (майже цитата) — підемо далі, якщо ні — нас закриють;
— звичайна бета — можуть питати/відповідати всі, але ризик бути закритим вже менше (головним чином вже через спам/лайки-сварки-образи/інше, а не замалу відвідуваність).
Полагаю, минимум из этих двоих. (А, кстати, второе может быть меньше первого?)
Хм... Ну тем не менее, в самом указателе-то записан номер октета (а не номер амады
Есть дурные архитектуры типа Alpha (времён до BWX), где в байте 8 бит, но операция с данными — 64.Ну так я ж и говорю, что это по минимаемо адресуемому кванту памяти опередяется, а не по операциям с данными. (Или Вы хотите сказать, что там указатель мог указывать только на позицию, кратную 64 битам?)
У кого стало, а у кого и нет. Для меня слово — это минимум 32 бита.Я об этом: „For example, Microsoft’s Windows API maintains the programming language definition of WORD as 16 bits, despite the fact that the API may be used on a 32- or
Кстати,Чего? Или это троллинг по поводу моего предложения нормировать U+02BC в украинской википедии, как основной апостроф? И, кстати, почему в данном случае должно быть U+02BC, а не U+2019? (Собственно, у меня там было вообще U+0027 — это уже DOU переделал в U+2019.)> x86’ых
Тут должно использоваться U+02BC, а не U+2019.
Байт — AFAIK, минимально адресуемая единица памяти. Т.е. мы можем создать указатель на область памяти, начинающуюся в такого-то байта или с такого, но не (к примеру) середины байта. А размер регистра тут ни при чём, по-моему; если регистры в архитектуре исключительно, к примеру,
Ну, тут два варіанти: або відкласти (якщо це взагалі можливо) і продовжити share’ити де тільки можна — або не відкладати.
> Крім того доу — не єдине місце, звідки приходили люди :-)
Ну, звідси прийшло 263 з 416 — більше 60%.
І якби тут було 100%-відкрито розписані умови (типу, «Ви берете зобов’язання», а не «справа 1 хвилини») — я би хвилювався менше. (Але тоді б ми могли взагалі не назбирати людей, хто зна. Навіть за рік!)
Тим не менш — я за те, щоб НЕ відкладати. Бо все одно тепер вже нічого не зміниш. (Хоча про те, що, можливо, хтось не зрозумів умови, шкодую.)
Тут такі аспекти.
1. Те повідомлення, на яке я дав посилання — не від адміністрації/модераторів. То відповідь одного з комітерів (такого ж як я і Ви). Але більш-менш досвіченого, бо він вже намагався стартувати сайти на Area 51 (правда, жоден з них не дійшов до бети, тому це трішки нерелевантний досвід). Він інтуїтивно вважає, що в нас нема кворуму («нема кворуму» — це цитата з особистого листування). Я незгоден з його міркуваннями (ані в тому повідомленні, ані в особистій листуванні) і, мабуть, не звертав би особливої уваги на те повідомлення (не зважаючи на те, що воно набрало плюсів). Але...
2. Мене особисто непокоїть інше. Переважна більшість комітерів прийшли до пропозиції з Вашого повідомлення (на DOU, яке ми зараз коментимо). В якому містяться деякі фрази (наприклад, «питання 1 хвилини»), що можуть формувати неправильне сприйняття натискання кнопки «Commit!» — лише як «голос за», а не як «зобов’язання брати участь». Плюс, ще невідомо, який відсоток людей (незалежно від того, звідки вони прийшли) взагалі звик читати message’і (а не натискати Next->Next->OK).
А «бета» почнеться з «приватної бети», в якій братимуть участь лише commiter’и. Якщо за занизьку активність в «публічній беті» зазвичай не закривають, то закрити за це ж наприкінці/всередині приватної бети — як раз плюнути ([1][2]). І приватна бета триває (зазвичай) всього один тиждень, тобто треба робити поправку на те, що не всі навіть «справжні/свідомі» комітери в цей тиждень будуть вільні.
Тобто мене хвилює навіть не те, який відсоток свідомості серед репутованих комітерів з рейтингом від 200. Мені особисто пофігу на рейтинг користувачів, я розумію що перетин "зацікавлені в укр. мові/лінгвістиці"∩"користувачі SE з рейтингом ≥200″ невеликий — мене навіть влаштувало би, якщо раптом всі комітери з рейтингом ≥200 не братимуть реальну участь (типу, допомогли формально пройти, і те добре). Але я хвилююсь, щоб серед учасників в цілому (пофігу з яким рейтингом) була достатня кількість тих, хто розуміє, про що це все, і активно питатиме/відповідатиме.
3. Плашка з написом «This proposal has reached 100% commitment. We are preparing for its launch and expect to create it soon.» висить вже майже тиждень. Я не знаю, чи це нормальна практика, і вони завжди так тягнуть перед тим як запустити сайт (ну, технічно готуються, тощо) — чи вони вирішили прислухатися до поради bytebuster (хоч вона була і висловлена в нейтрально-відчуженному стилі).
Конкретно щодо цієї поради що ви думаєте? («If I were the proposal-starter, I would ask the mods to delay the creation of the Beta and strictly focus on promotion.») Слід відкладати приватну бету, чи не слід? (Я питаю в тому числі тому, що, фактично, через Ваше повідомлення прийшло найбільше користувачів — і, можливо, Вам зрозуміліше їхнє сприйняття.)
Але отут людина вважає, що стан все ще програшний, спільнота все ще не зібралася і треба попросити адмінів відкласти бету? Що скажете? може він правий? Чи ні?
Чувак, люди все разные. То, что одному спасательный круг и необходимая встряска — другому как бревном об голову. А ты, не разбираясь, кидаешь что-то в человека.
Находясь в депрессии?
Та я бачив. Я просто хвилююся про «наскільки по-справжньому зібрали». Бо як багато проголосували, а реально брати участь ніхто не буде...
На каком языке это будет? Английский или русско-украинский? Я к чему спрашиваю — просто у меня один знакомый англоговорящий собирается учить Java — вот думаю, давать ему ссылку или нет.
Наголошую ще раз, що натискання кнопки «Commit!» формально означає взяття зобовʼязань (хоч їх невиконання майже ніяк не відслідковується і взагалі ніяк не карається), а не просто голос за. Допоки все не почалося (сайт не відкрився спочатку в режимі «приватної бети», а потім в режимі «публічної бети») — Ви маєте можливість зняти з себе зобовʼязання, натиснувши «Uncommit».
Бо після набирання 100% почнеться етап «beta», протягом якого відвідувачі мають виявляти достатню активність на сайті. Якщо цього не буде (якщо формально пройти на бету, а колектив реально не назбирається і достатньої активності під час бети не буде) — нас просто закриють на етапі бета. Тож думайте.
ПʼЯТИ не вистачає. (Але див. попередження.)
Про всяк випадок, якщо я замудрувато написав: щоб приєднатися, рейтинг не потрібен.
Рейтинг був корисний (хоч і не обов’язковий) раніше, коли однією з цілей було формально пройти етап.
Тепер — потрібні люди, які з охотою питатимуть і відповідатимуть (хоч іноді), а рейтинг пофігу.