«Нині почався зворотний відлік для деяких професій, які моделі генерації тексту назавжди змінять чи навіть поступово зведуть нанівець.» Олександр Краковецький спробував генерувати текст у різних моделях і ділиться результатами для обговорення зі спільнотою.
Картофанчик — персонаж, який просто та зрозуміло пояснює IT-процеси, терміни і різні ролі в команді на прикладі садіння картоплі. Його створив Олександр Краковецький, CEO DevRain, і пропонує нову порцію веселих навчальних матеріалів.
«Мені було 23 роки, і я став одним з наймолодших Microsoft Regional Director у світі. А протягом довгого періоду — єдиним представником від України». Олександр Краковецький розповідає, хто входить до експертної екосистеми Microsoft, яка різниця між ролями та як можна їх отримати.
Є думка, що організації, які швидко самоорганізовуються, виявляються більш стійкими до викликів. Але це працює, як правило, на короткому відрізку часу. У випадку long-term системний підхід завжди перемагає. Чому — аргументує Олександр Краковецький.
Як переживають війну та допомагають наближати перемогу IT-рішення для соціальної сфери — історія про роботу під час війни «ДонорUA», про шкоду від фейків та про бажаний результат для галузі донорства після перемоги.
Картофанчик — персонаж, що просто та зрозуміло пояснює IT-процеси, терміни та ролі на прикладі садіння картоплі. Його створив Олександр Краковецький, CEO DevRain.
До вашої уваги друга частина навчальних матеріалів з гумором: різниця між монолітами та мікросервісами, метод Монте Карло, Stack Overflow, PMBOK та багато іншого!
Олександр Краковецький, CEO DevRain, пояснює ІТ-процеси, терміни та ролі на прикладі садіння картоплі. Якщо ви втомились від багатоповерхових конструкцій зі складними словами — ця стаття для вас. Просто і зрозуміло, а головне — дуже життєво.
«Я далекий від ідей націоналізму й не люблю, коли мовним питанням прикривають інші важливі проблеми. Я не проти російської мови, а проти ігнорування української», — Олександр Краковецький, CEO компанії DevRain про розвиток української мови в ІТ-секторі.
ДонорUA — це автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові. В цій статті хочу розповісти про наш прогрес, а також запропонувати співпрацю українським ІТ-компаніям.
ДонорUA — автоматизована система рекрутингу донорів крові. Основна задача проекту — зменшення часу на пошук донорів та перехід на 100% безоплатне добровільне донорство.
DOU Books — нова щомісячна рубрика, в кожному випуску якої запрошений автор буде радити спільноті 5 своїх улюблених книжок — тих, які найбільше на нього вплинули та можуть бути цікавими читачам-колегам.
Украина входит в мировые лидеры по аутсорсингу, что дает возможность небольшой прослойки людей нормально развиваться, получать достойную зарплату, задавать пример другим отраслям. В то же время у нас плачевная ситуация с предпринимательством и стартап экосистемой, которая если как-то и развивается, то скорее вопреки, чем благодаря.
Что мешает большим компаниям уже сейчас делать частные школы/курсы/ лаборатории, поддерживать образовательные проекты/сайты, которые будут помогать выпускать айтишников?
Перша зустріч AppClub { build, monetize } пройшла 26 жовтня 2012 року, а завершальний акорд першого сезону поставила конференція AppClub { build, monetize } Revolution, що пройшла 10 серпня в Одесі. Про те, що відбувалось між цими подіями, а також висновки та уроки, які вдалось отримати, читайте далі.
На форуме ДОУ обсуждали качество локальных мероприятий. Был даже совет не ходить на платные ивенты вообще. За 5 лет я организовал и провел несколько десятков мероприятий (в основном, бесплатных) и еще в сотне, наверное, принял участие. Думаю, этого достаточно, чтобы рассуждать на эту тему.
Для Android пишут 63% респондентов, для iOS — 53%, Windows Phone — 21%, Windows 8 — 11%. Самые популярные кросс-платформенные инструменты — PhoneGap и Unity.
Недавно я написал две статьи «Когда я говорил...» и «Как отпугнуть высококлассных специалистов. Руководство для компаний». Обе статьи получили много отзывов, а продолжение темы мне предложили написать на ДОУ. Тема нашлась очень быстро: почему ДОУ уже не тот. Как человек, не связанный с администрацией сайта и которому близка эта тема, хочу описать свою точку зрения.
Каждый желающий уже имеет возможность загрузить и ознакомится с новой версией Visual Studio 2010 Beta 1. Интерфейс новой версии полностью переписан на WPF, добавлено большое количество новых возможностей. Ну а в этой статье рассмотрим главные нововведения и улучшения в ASP.NET 4.0.