виявилися розумніші
Враховуючи що науково обґрунтованого критерію цього нема і навряд чи буде, то можна робити скільки завгодно клікбейту.
А ми в паб ходили раз на місяць. Був такий заклад із краніками для пива.
Команда, яка разом п’є, разом краще і працює у підсумку. В цілому за моїми спостереженнями це так і є. Кажуть, у японців це у притаманній манері доведено до абсолюту :)
чи будете користуватися застосунком?
Тільки за вироком суду. Бо значення кібербезпеки в нас перебільшене.
правила Египтом почти 300 лет
На тлі усієї історії Єгипту це просто епізод. На кшталт правління гіксосів, теж 200 з чимось років просиділи, династію власну мали.
І не тільки про імперію. А й про республіку. І навіть інколи про царство.
У самому слові жодної проблеми нема. Взагалі, як казав Митець, немає поганих слів. Справа у тім що слово «robot» знають усі, а слово «to grokk» я побачив вперше у цьому треді і сприйняв його за якийсь черговий зразок сленгу.
До речи, в українській мові дофіга слів вигаданих письменниками у 19 — початку 20 сторіччя. Тоді така словотворчість була модною. Щось набуло вжитку, щось ні.
Це інше. Переклали з однієї своєї кишені до іншої. Хоча ЄП це і місцевий бюджет, а не загальний. А я про повернення.
Я жодного разу не чув щоб держава комусь повернула податкові або навколо податкові кошти. Нагадує той мультфільм про хлопчика та раджу «А как же я теперь отличу своё золото от твоего? А своё золото я никому не отдам!»
Grokking Algorithms for lolz :-P
Вважайте мене старим консерватором, але я б не тягнув таку лексику у літературу. Якщо вона, звісно, претендує на щось серйозне.
Цей камінь не у перекладачів, звісно, а на адресу автора.
Я не знаю як з цим зараз, припинив слідкувати давно, але у часи коли вчився я і, наприклад, Beaver Green, виши були доволі забюрократизованою системою. Щоб прибрати з програми зайве або додати щось нове необхідне це тре було звернути гору, через Київ, через міністерство, оце все. Тому прогресивними речами займалися у лабораторіях у колі ентузіастів (як з боку студентів, так і з боку викладацького складу), здебільшого у вільний час. А основний час витрачався на, кхм, часто сумнівні речи.
Философия, правознавство, культурология, ассемблер
Знайдіть зайве у цьому списку :))))))))
Чого-чого ми з алгоритмами робимо?
Я при кожної нагоді тут пишу що ми на роботі займаємося на два порядки більш складними речами аніж ото ведення фопа. Тим більше що є сервіси які в цьому допомагають + ключи робляться теж не встаючи із крісла.
Кожний перший прихильник гіг-контрактів з наведених тут радіє що галера тепер є податковим агентом і його світлість тепер не витрачає пів години — годину раз у квартал на сплату податків і годину раз на рік на отримання ключа підпису.
Кожний перший противник гіг-контрактів і половина з тих які нейтрально ставляться чомусь не бажають публікувати своє справжнє ім’я.
Цілком може бути так що людина на співбесідах показує себе добре, а реальна робота потім не іде. І це не тільки із джунами таке буває.
Перший рік я теж так думав.
Зайшов подивитися наскільки швидко полетить лайно зважаючи на походження значної частини розробників JetBrains. Не розчарований, буквально другий комент.
У межах країни процент менший, десь трохи більше 70 ;-)
Тому що там в неї є робота, а тут нема (а якщо і є то розмір зарплатні позбавляє це все сенсу). Тому що тут може статися будь-яка халепа у будь-який момент, від прильоту до блекаутів і дефіциту чого-небуть необхідного.
Ну і ще тре згадати що на початку повномасштабки з житлом була проблема, що по цінам, що по наявності.
Цей баланс не вимірюється відсотками і, там, більше-менше. Він вимірюється задоволенням і влаштовує тебе поточний стан речей чи ні.
З рештою згодний.