На скільки мені відомо, країни не передають інформацію якщо вважают людину своїм податковим резидентом. Хтось про таке чув?
демпінгують, в мене у компаніі замовник пішов до індусів, звільнили 50+ людей
Ось чесно, я не на боці держави, але +1% під час війни, коли по всьому світу йдуть звільнення, а індуси демпінгують ринок, це не так страшно, можна й не зважати. Інше питання як ці грощі використовують
Більше мільйона гривен на рік це вже що, велика ЗП для АЙТІ?
Це ж наче 2к на місяц, зп стронг джуна або лоу мідла
Ля, шо за? Не одразу зрозумів що я вже не єдиний сир на DOU)
Мої вітання з Грузіі)
Дипломи є але паспорти зникли, а атестат не зʼявився взагалі
З першою роботу це мабуть у багатьох таке)
ШІ замінить девів, теслаботи людей на складах, треба купувати хатинку та худобу, бо вижити інакше не вийде
Так зберігайте на холодному і за потреби перекидайте на біржу щоб разраховуватись картою
Патякай далі про 0% і доплати
Обдираловка )) Казахи в Грузії дають в плюс за такі транзакції ))
ось тут з плюсом, прошу пане
погугли сам будь який обмінник якщо той що я скинув не такий, и кидай посилання)
А що з біржею вже не так?
0% це обмін USDT -> USD
Добре добре, як скажите)
Є ж закон, ВР прийняла) Якщо обмінник має ліцензію то все ок)
лазівки та злочинець не сумісні речі
Так краще?)
Просто цикаво, а де ви спілкуетесь з друзями, Vider, WhatsApp, Signal?
Де ви бачили такий курс? Зараз на хвилі росту бітка усім потрібен USDT і на великих обʼємах ще й доплачують, а так 1к зелених 0%
обмінник — t.me/lama_cash
Хтось обирає цінності?)