Senior Frontend Developer (Angular)
  • SoftServe

    Відпрацював у компанії майже два роки. В цілому дуже непогана компанія.
    Стосовно ставлення компанії тут все добре. Коли почалася війна зробили додаткові виплати на допомгу в релокейті. Хороший еквіп дають, але буду чесний — не одразу, якщо потрібно щось краще тут треба ще «вибити». Прикольно, що давали дуже круте крісло додому (розумію комусь це не цікаво але всеж таки). Немає складності в тому щоб узяти лікарняний/відпустку — жодної бюрократії!
    По процесам все залежить від проекту, але в тих що я працював мені дуже пощастило, поперше з менеджами та в цілому з командами. Тому від мене тут точно лайк!)) Сам девелопмент тут дуже релаксовий і перший час було дуже не звічно, що ніхто нікуди не спішить :-), але це теж може залежати від проекту. Подобається ситуація, що якщо набрид проект не обовєязково звілнятися з компанії, а тобі просто знайдуть інший.
    Для мене також було новим сидіти на бенчі. Ну типу ти ходиш по співбесідам усередені компанії і тобі за то ще платят. Але підчас війни бенча як такого білше не існує.
    По компенсаціі — тут все залежить від тебе, якщо ти хочеш більше — май силу то сказати, бо будеш получати значно менше ніж ти міг.
    З того що залишило не дуже гарний слід:
    — у компанїї майже все на англійській мові. І от з курсами тут ціла історія. Для того щоб на них потрапити ти повинен пройти тест-чек, щоб визначили твій рівень. Мінус у тому, що цього чека можеш чекати місяць. І наче дуже велика компанія, але потрапити на потрібний рівень іноді дуже важко.
    — система оцінювання. Тут у багатьох співробітників до неї питання. Те як ти її здаси в першу чергу залежить від того хто приймає цю екзамінацію. І ще з мінусів цієї системи, що вона не включає в себе не лише по технології, з якою ти працюєш а по багатьом іншим. Я зустрівся із тим, що на екзамінації тобі ставлять мінус по якійсь технології, бо ти з нею не працюєш. А подекуди люди отримують рівні, на які вони ще не тягнуть технічно, бо екзамінації можна доздавати...
    -отримання фідбеків. Коли ти сидиш на бенчі і проходиш співбесіди — дуже важко отримати причину реджекту і якийсь фітбек, навіть якщо ти про це просиш. Також була дуже дивна ситуація на початку співпраці. В мене була співбесіда у перший день у проект — мене одразу беруть, але в команді на той момент ще небуло ПМ. Через пару тужнів знаходять ПМ, ми мали кілька колів для знайомства (девелопмента чи обговорення проекту ще і не було) і мені приходить лист, що мене повернули на бенч. Причин чому це сталося так і не отримав.
    — цей пункт мені здається повʼязаний з війною. Виглядає так, що компанія намагається перевести свій бізнес у Європу тому українські спеціалісті, а особливо ті хто не може виїхати з України втратили певну цінність. Це сутто особисте відчуття!!! Одне з підтверджень, що в мене купа знайомих людей які або вже пішли з компанії або підуть найближчим часом.

    Підсумок: до війни — це дуже крута компанія але зараз я не готовий ії радити, як ту в яку обовʼязково треба потрапити.