Підскажіть будь ласка. Як оподатковується купівля облігацій на IB? Якщо я не продаю, а очікую погашення — тут є та сама прив’язка до курсу гривні як з акціями?
Інтроверти працюючі з дому набагато продуктивніші, ніхто і ніщо не відволікає. Екстраверти ж за нехвати офісного спілкування, витрачають час вдома на соц мережах.
Також ключовим є посада та обов’язки. Девелоперу треба «в стані потоку» в тиші будувати, а умовно менеджерам треба постійні спілкування.
Найтупіше — це не інклюзивна система, і натягування одних і тих правил на всіх.
Валюту з ФОПівського рахунку можна тільки продати в гривню. Поповнити рахунок IB можна тільки з рахунку відкритого на Ваше ім’я. Переводи з України наразі заборонені НБУ, тому тільки продавати валюту з ФОПу на гривню, відкривати депозит для купівлі валюти на 3 місяці ( до 100000 грн на банк в місяць ), і потім цю валюту відправляти по номеру карти на Wise, чи інші платіжні системи ( знову ж таки з лімітом 100к на місяць та 30к на день ), і з них вже на IB. Рахунок в платіжних системах повинен бути на Ваше ім’я.
Доброго дня. В якому «форматі» краще тримати «підтверджуючі документи»?
Наприклад якщо я через 10 років будучи вже резидентом якоїсь іншої країни захочу виводити кошти з IB, наприклад для купівлі житла, чи достатньо буде для них стану рахунку на IB?
Зараз зберігаю в електронному форматі ПДФи по всім деклараціям, скачані з кабінету податкової, там немає печаток чи підписів, та і текст зашифрований ( якщо копіпастити текст, побачите ієрогліфи).
Також зберігаю всі договора з клієнтами та інвойси, але вони також тільки в пдфах, з намальованими в Адобе підписами ( монобанк і приват як мінімум це пропускали для зарахування ).
Чи достатньо цього для міжнародних фін організаций як підтверждення?
Поділіться будь ласка хто з чим сталкувався, так як вирішували питання легітимності документів як в Україні так і за кордоном.
Тут Михайло Кухар ось так комментує Interactive Brokers — imgtr.ee/...e84b3ab05123293b962a.jpeg .
Що скажете?
Були якісь крипто переводи? p2p, чи напряму на біржах? )
При переводі на wise по номеру карти з долларової карти моно ( для подальшого переводу на IB ) - платіж не дійшов, вже 7 днів пройшло, супорт говорить що «на перевірці» і термінів не кажуть. Цей платіж завжди проходив менше хвилини. Чи стикались з цим раніше?
Поїдьте спершу погуляйте там.
Там «муравейник» , все дуже щільно забудованно. Може бути ок якщо не виходити на вулицю.
не думал что кто-то платит НДС находясь на 3й форме, там же гемора добавляется значительно.
ты на 3й форме?
Да, если ты переходил на это в апреле 2022го, и платил все это время 2% вместо 5.
tax.gov.ua/...tsentr/novini/676493.html
Одночасно зауважуємо, якщо кошти, отримані за зовнішньоекономічними контрактами, зараховані на рахунок, відкритий у системі WISE, а не на валютний рахунок для здійснення підприємницької діяльності у банку України, то такі кошти не включаються до доходу фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку, але оподатковуються за правилами, встановленими для платників податків — фізичних осіб.
Йшов тим же шляхом завжди. Коли треба нова адмінка — копі паст репо існуючої адмінки, з видаленням зайвого доменного коду- займає годину.
Да як же пох на ФСБ яке може за мною слідкувати. Від мого відправленного фото прутня коханій жінці ні одна країна не постраждає.
Відписав свому податковому інспектору з приводу отримання на бізнес аккаунт, і декларування, як звичайний ФОП рахунок. Ні за ні проти не отримав, вони самі не знають що робити, і так само просто гуглять.
))) такий наївний, до конституції звертається)
Компетентный и марксист — слова не совместимые. Любой марксист, разбирающийся в экономике, а не в радужной теории — вводит рыночные реформы.
Якби спокійно ти не спав, і не мав ілюзії того що все робиш по закону, українське законодавство завжди знайде спосіб неочікуванно від***ти тебе.
Так і живе країна)