R.I.P.
Дякую за службу.
Thanks for service
R.I.P.
Ой, а я вас пам’ятаю. Читав вашу попередню статтю. Особливо запам’ятався той уривок, де ви писали, що неважливо яка була минула професія, і для прикладу згадували свою роботу в SMM.
Я ще тоді одній людині сказав: мовляв, дивись, колишня SMM-ниця влаштувалася в IT — а вже цілу статтю про це написала, при цьому вважає що минуліі професії не мають значення. І припустив, що пропрацює рік — і напише про рік роботи, а не пропрацює — то напише про це.
І ось — минув рік...
Користуючися нагодою, хочеться передати привіт всім хто вважає, що бекграунд не має ніякого значення, та передати на словах, що я з такою думкою не згоден))
Люблю Github Actions.
Так мало гарного та змiстовного матерiалу на цю тему.
Але тепер — його трохи бiльше)
Ю а велкам)
І по батькові теж краще не називати)
Гарне питання.
Дійсно, на перший погляд може бути схоже на якесь знущання та пасивну агресію: ти говоришь — а за тобою повторюють.
Тим не менш, такий парафраз моде бути доречним підчас беззмісновних висловів (такі бувають), щоб дипломатично та ненав’язливо вказати не беззмістовність.
Також доречно саме з метою уточнення інформації. Наприклад, офіціанти в закладах харчування часто дублюють замовлення, щоб переконатися, чи правильно вони все зрозуміли.
Ну і, мабуть, не варто нагадувати, що ця техніка (власне, як і інші техніки активного слухання) залежить від контексту, тобто — рішення не універсальне.
А я вас, здається, пам’ятаю.
Ваш вебінар по використанню Fiddler був дуже цікавий.
avec plaisir
сакцес сторі
something like
ю а велкам
До речі, непогане питання, у відповідь на яке можна почути сакцес-сторі про сина маминої подруги, або щось з жанру «всі побігли, і я побіг».
Не буду навіть відкривати посилання, бо охоче вірю на слово.
Почнемо з того, що в вислові «...для мене значення не має...», головне слово — «для мене».
Продовжимо тим, що компанія навіть не досить велика, а дуже велика, відділів та спеціалістів різних галузей чимало, якщо хтось висуває таку вимогу — мабуть, для когось це має значення.
В цій статті я прочитав: «Ми гарантуємо, що кандидат потрапить у той підрозділ і на ту посаду, на яку він сам подався».
А в цій статті:
telegraf.com.ua/...lnu-rol-u-zakhisti-kraini
я прочитав що Lobby X не взаємодіє з ТЦК взагалі. Також прочитав пораду спробувати «побудувати хороші стосунки зі своїм військкоматом», та що «все залежить від адекватності військкомату».
От і стає не дуже зрозуміло: як можна гарантувати кінцевий результат, якщо весь повноважний вплив закінчується десь посередині?
Ні, може ця угода з Міноборони щось і змінить. Хотілося б, втім, хотіти, як то кажуть, не шкідливо.
Тільки поки не дуже зрозуміло, яким чином.