Привіт стикнувася з Ecoflow delta 2 max , зіштовхнувся що нема вибору потужності для заряду станції , завжди 2400 ват , хто підскаже в чому проблема ?
Привіт , можливо хтось має Ecoflow для CN ринку , я зіштовхнувся що не можу вибрати швидкість зарядки , в мене вона завжди 2400 ват
Привіт стикнувася з Ecoflow delta 2 max , зіштовхнувся що нема вибору потужності для заряду станції , завжди 2400 ват , хто підскаже в чому проблема ?