да какая там возня? Что китайцы (да и все остальные) будут ставить во все многочисленные устроства, которым нужна память? Деревяшки?
Всього лиш переманюють спеців Мікрона (і не тільки) з Тайваня пропонуючи зарплату в 5 раз більше, які на флешках повиносили дизайни та іншу інтелектуальну власність. Тепер китайці грозяться через 2 роки завалити ринок дешевою пам’ятю (дизайн, бабло, специ є), а на претензії Мкрона «ви що творите, Іроди, в якому столітті ви живете?» подають зустрічні позови, які задовольняє «гуманний» і «справедливий» китйский/тайванський суд. Можна спекулювати вийде це у них чи ні і скільки часу реально це займе, але wall street не любить такої невизначеності.
А хайпа в MU нет вообще. То что у него вольюм большой — это не хайп. Его только профессионалы знают.
Ну так цього і достатньо. Пофіг що люди на вулиці думають, головне що серед простих інвесторів і wall street це одна із самих улюблених і хайпових тех акцій, на ряду з теслою. АМД, нетфліксом, амазоном та іншими.
Краще б результатами їх «поимел», сам же своїми діями і заявами провокує шортселереів і журналістів, а потім героїчно з ними бореться замість того щоб забити на них і сконцетруватися на бізнесі
MU якраз один із самих хайпових, не росте із-за возні з китайцями
Страховка для сім’ї на випадок втрати непрацездатності, закінчення ери ІТ — на комуналку то будь якого заробітку вистачить, а от на оренду — ні.
Тут треба розглядати кілька випадків:
1. Бабла немає
1.1 Орендувати
1.2 Купити і щомісяця виплачувати кредит
2. Бабло є
2.1 Орендувати (бабло інвестувати)
2.2 Купити в кредит (бабло інвестувати)
2.3 Купити одним махом і нічого нікому не платити (але будеш без бабла)
Висновок: незалежно від того орендуєш ти чи купуєш, є бабло — є страховка, немає бабла — немає страховки. As simple as that.
На ICTV колись була передача «Акули Бізнесу». Так одна «акула» раз пафосно промовилась: «Все что меньше 50% мне не интересно» (мається на увазі ROI). Так що не здивуюся якщо всі їхні мерседеси, квартири — куплені в кредит, навіть якщо ставка 17%. Ну а весь кеш в бізнесі, щоб генерити ще більше кеша.
Тій же самій Зайцевій, яка подавила людей в Харкові, купили Лексус в кредит, при тому що папік мільйонер і Лексус не Мерседес.
Або наоборот багато мозгів має і ROI у нього більше 17% що позволяє компенсувати кредит ще й заробити.
Ті, кому хочеться мерса а грошей немає, приженуть з Литви.
Якщо є проблеми з мотивацією яку треба вирішувати через п-лі, то з освітою і (або) вчителями щось не так. Більше того, п-лі в кращому випадку допоможуть лише зазубрити матеріал на короткий час. Толку від цього...
Це ті де студенти роблять вид що роблять самі (на ділі в університетскій мережі є всі можливі роботи за всі роки), а викладачі роблять вид що бачать цю роботу в перший раз? Коли всі в кінці-кінців получають залік/добре/відмінно при тому що більшість студентів взагалі не розуміють що принесли на здачу? Нафіг таке навчання і такі викладачі? Да навіть на курсері все є, і домашки, і лабораторні, причому змахлювати важче, при тому що там немає цілі ловити халявщиків і курсера не ставить за ціль замінити традиційну систему освіти.
В тому виді в якому воно зараз, коли викладач виходить перед класом/аудиторією і щось розказує/показує, причому коли більшість предметів нікому не потрібна — так.
Але про Україну можна не хвилюватися, з нашими реформами і технічним прогресом, школи і вчителі будуть ще довго існувати.
В приватних дорогих школах вчителі заробляють не сильно менше ІТшників, як і хороші приватні викладачі і репетитори,
Да і взагалі це вимираюча професія, в Інтернеті, на ютюбі є купа безкоштовної інформації, відео, де на пальцях, простою мовою, доходчиво, цікаво пояснюється те, що силою безуспішно намагалися вбити в школі/універі.
Ну так ніхто ж не проти продаж, орендуй приміщення, продавай в спеціалізованних місцях, можна ж по-людски все робити і не створювати незручності для інших людей, не говорячи вже про антисанатарію. Ладно там бабушки які без пенсії виживають як можуть, але ж більшість торгашів це бізнесмени у яких десятки «точок» по місту.
Крім того що всі тротуари і переходи засрані такими продавалами, «малий бізнес», чьо
Далеко не все в порядку :)
Нормальне метро це:
— хороші, чисті, світлі вагони без реклами, з нормальними дверима а не горизонтальна гільйотина
— автоматизовані поїзда
— можливість зайти і не їхати як шпроти
— шумоізоляція так що вільно можна було б говорити
— динамічна навігація з картою яка показує де зараз знаходиться поїзд на лінії
— динамічна навігація і розклад руху поїздів на станціях
— проїзні, безконтактні карточки для туристів, щоб не доводилось купляти архаїчні жетони (по одному!)
Як бонус, дуже зручно коли станції додатково до імені мають ще й унікальний код — номера набагато легше запам’ятовувати ніж незрозумілі назви (особливо для іноземців), да і орієнтуватися легше, якщо ти на станції 302 а треба на станцію 313, ти знаєш що тобі 11 зупинок. В київському вроді номера також уже є (спасибі Агентам Змін, які багато що покращили), але далеко не скрізь.
Мені особисто пофіг на лиця людей. Аби тільки транспорт був нормальний, чистий і з кондиціонером, водії були охайними і нормальними а не «вчора був сторожем, бухав, сьогодні поїхав в Київ на заробітки працювати водієм, бабки треба», щоб оплата була нормальною через безконтактні карточки а не «передаем за проезд», щоб кондукторів взагалі не було, щоб залізти можна було б навіть в час пік і не їхати як шпроти, щоб зупинити можна було б кнопкою, а не кричати через весь автобус.
Доречі нові тролейбуси і автобуси в Києві дуже навіть круті і відповідають більшості вимогам. Вот маршрутчики це зло. Ну і метро потребує реновації.
Які взагалі можуть бути ностальгічні думки в Європі і тим більше в Польщі? Ладно тим хто живе за океаном, але з Польши, година-дві і ти вже в Україні, хоч кожні вихідні їзди ).
Так думаєш перших
Я думаю, что смарт-контракты — отличная замена стандартным юридическим процедурам, ведь это дешево и безопасно: и нет риска, что одна из сторон обманет другую.
А знаєте яка є ще краща заміна? Кусок коду написаний на будь-якій мові програмування, під любу платформу з любими бібліотеками, централізованно запущений в клаудах :)
До чого я, платформу для смарт контрактів можна зробити і без блокчейнів стандартними засобами і технологіями — буде легше, швидше і дешевше. Було б бажання. Тут більше проблема в людях і бюрократії, ніж у відсутності технологій. Якщо для глобальної валюти, де треба максимальна безпека і гарантія незмінності данних блокчейн має смисл, то для інших задач він створює більше проблем ніж вирішує.
Ну так я не в Україні, мені можна. До того ж IT-шні позиція інтернаціональні, чого не скажеш про менеджерскі, які існують сотні років і мають свою історію в різних країнах.
А в чому прикол чисто американську позицію «CEO» собі ліпити, особливо для компанії на 20 чоловік? «Директор» не так пафосно звучить? :)
І трава зеленіша була, ага.