По більшій мірі сарказм, але все-одно відповім )
Сопли начались- вызвал врача на дом — и он тут же приехал и стоит это копейки. И не надо записываться в очередь на три месяца ожидания
Угу, в сусідній темі 200к на лікування за кордоном всім ДОУ збирають, зате соплі за копійки можна вилікувати і лікарів зі зміни можна зірвати із-за якоїсь фігні, а потім дивуватися чому на реально смертельний випадок 2 години їдуть.
На природу можно выехать и пожарить шашлычки возле реки/озера — и никто тебе на запретит это. А не как в этих ваших западах где парки и пруды на ночь закрывают и костёр палить нельзя.
Дозволяють же не тільки тобі а всім :). Захочеш так вийти ввечері в парк погуляти, подихати свіжим повітрям, а там туман із диму, мангал під кожним деревом, музика
На youtube є російський блогер який вже 15 років живе в АУ. Дружина, двоє дітей, собака, будинок в Сіднеї в часі їзди на машині від сіті. Недавно продав будинок, переїхав в Брісбен і за вилучені гроші купив квартиру в новому ЖК практично в центрі міста, з лежаками, басейном, джакузі на криші.
Аргументація:
— достало жити в субурбі, тобто в селі, скукота
— чуть що, треба сідати на машину і їхати
— достало стригти газони і дивитися за будинком та територією (в квартирі ти тупо платиш страту і не паришся)
— пузирь недвиги в Сіднеї починає лопатися, в Брісбені більш-менш адекватні ціни
Із тих що я моніторю:
По Австралії:
Голд Кост (10км пляж, атракціони, аквапарки, казино, нічне життя) — від $50
Кернс (кораловий риф, дайвінг, снорклінг, тропіки) — від $150
Далі:
Нова Зеландія — від $150
Філіппіни — від $200 (зазвичай в 2 рази дорожче, просто зараз Барокай закрили на реновацію)
Малайзія, Сингапур — від $300
Індонезія, Балі — від $350
Гонг-Конг, Таїланд — від $450
Китай — від $500
Японія — від $600
Каліфорнія — від $850
Європа — від $1000
Україна — від $1300
Всі ціни в AUD (множити на 0.75 щоб перевести USD). Це мінімальні ціни по знижкам і розпродажам, в основному лоукостери, якщо купляти на місяці вперед. Якщо вирішите їхати спонтанно через 2 тижні, буде на
Березень в Сіднеї по температурі це приблизно Вересень в Україні, яка ще баня? :)
Взагалі є думки що це лише популізм деяких політиків, що ніколи такий закон не приймуть так як австралійська економіка сильно залежить від притоку емігрантів і взагалі влада хоче до якогось там 2050 року збільшити населення до 40 млн.
Намагалися протовкнути такий закон але не прокатило. Так що поки все залишається по старому. Але тим хто їде за паспортом краще поспішити, так як лобісти цього закону не сплять.
В Україну також продають. Ти думаєш фарш і ковбаси на 100% із телятини їсиш? Ну-ну :)
Для громадянства достатньо 4 роки прожити всього і як мінімум 1 з них на PR, так що якщо не втикати то через 4 роки можна подаватися.
Саме головне що апдейти пофіксили і дали можливість вибирати ширину канала на закачку. Раніше вона наглуху ложила весь канал поки гігабайтні апдейти не викачає. Для тих у кого 100мбіт це не проблема, але якщо
По-ходу таки якраз працюєш, тільки тікети не створюєш, хотя вінда там автоматом багато чого шле
Ну так в чому проблема, поставь іншу ОС (він 7, ХР, убунту, мак ос) якщо на 100% впевнений що проблема в
«Windows 10 перестает грузится на определенных моделях ноутбуков с определенным железом после установки последнего апдейта»
Так буде точніше
PS старий десктоп, польот нормальний
Може з ноутом просто проблеми? грався з базовим xiomi air 13 2016 року (i5, 8gb, 256gb SSD) —
Если мобильность не нужна
то
Тут и вопросов нет. Компы
Говнокодерша в Jope
Навички JS
Цена $150-200к
Робота є, потрібних спеціалістів просто немає. Тому і виходить що одні заробляють копійки або взагалі безробітні, а інші сири їдять. Робота завжди є і буде, просто низькокваліфікована робота витісняється більш висококваліфікованою. Замість безумовного доходу, краще б вкладали гроші в підготовку потрібних спеціалістів, перекваліфікацію непотрібних. Рано йти на відпочинок, тут з екологією проблеми, купа невиліковних хвороб, всякі гіперлупи та інші футуристичні проекти далі рендерів не йдуть, в космосі досі подорожуємо на костилях. Короче роботи непочатий край.
Можна в Теслу, акціонери скоріше всього зможуть прийняти участь в пре-IPO SpaceX якщо таке буде. Але Тесла сама по собі така собі інвестиція, не для слабонервних.
Для вас кілобакси це кілька місячних зарплат на галері, для основної маси тих хто туди ходить це тижневий дохід, для деяких це денний дохід. Ось і вся різниця, тільки питання хто тут лох )
Раніше там майнили вугілля, тепер криптовалюту, прогрес