Поясніть будь ласка, чому так вважаєте. Ясно що якщо ти ігноруєш повістку. Мова йшла про вказання лівої адреси.
без військово облікових документів на вулиці білет в бусік буде
Поясніть будь ласка, чому так вважаєте. Ясно що якщо ти ігноруєш повістку. Мова йшла про вказання лівої адреси.