Як отримаєш зброю то під час бойових дій будеш стріляти аби вижити. Тікати ніхто не дасть.
та що ви вигадуєте що соціальне казіно це більше ніж казіно. Так , ніби готелі в Лас Вегасі перетворюють гральні столи на якийсь медіум де ціллю є виграти гроші на покриття іпотеки.
Лас Вегас і є тим фоном (шоу, ресторани, прогулянки) чим є мета-гра в «соціальних» казіно. Тому що всі розуміють, що головний генератор бабла — це в натисканні на кнопку, решта — декорації.
Чи ви справді такий наївний?
Moon Active зроблена українцями на скільки %?
найдивніше, що в HR працюють геть молоді люди (<30) , але ці звичаї пост-колоніальної країни лишились. Я припускаю це тому що вони виховувались такими батьками і споживали ТВ продукт створений для пост-совка, в якому ці стереотипи повторювались.
У ІТ фірм забирають частину доходу? І скільки ж там тих доходів, якщо вони в Україні не генерують прибутків, якщо вони тут виключно витрачають на офіси та корпоративи? Це, звісно, добре, що валюта заходить в країну і витрачається на споживання, з якого вже сплачуються податки. Але самі податки з ІТ сфери ну дуже вже мінімальні.
Читайте джерела перед тим як співати оду «дубілєтам»
До речі, за успіхами mоnоbank стоїть компанія Fintech Band, яка складається практично з тих же акціонерів, що і СК «Інгосстрах»: Дубілет (33,74%), Яценко (17,18%), Гороховський (17,18%), Рогальський (17,18%), Шмальченко (9,81%), Ковальов (4,91%).
antac.org.ua/...opmenedzhera-pryvatbanku
текст не читаєте? Потім на це бабло з Привату і запустили монобанчок в своєму банку іншого комсомольця з Привату «пана» Тігіпка, одного з відомих людей з Партії Регіонів. Але, звісно, тримати стільки фактів у голові — дуже важко, простіше бавитись в котиків.
Далі цитата:
Серед доказів, якими прокурор обґрунтував необхідність тримання під вартою, зокрема була низка виписок і документів «Приватбанку» і Нацбанку, а також переписки між підозрюваними та іншими фігурантами.
Переписка підозрюваних Володимира Яценка і Олени Бичихіної, з якої вбачається, що Дубілет і Яценко через третіх осіб є власниками страхової компанії «Інгосстрах»:
Б: Владимир Анатольевич, а вас не обделили акциями?
Я: Нет, мои на Клименко и Кривенко (ймовірно це підставні фізособи — ред.)
Б: У других больше, переживаю
Я: На людях Гороховского акции Дубилета, Ковалева и кусочек Шмальченко. Дубилет А. 18%, Яценко, Гороховский, Рогальский, Дубилет Д. — по 14%, Шмальченко — 8%, Ковалев — 4%. Это наши доли в 66,7% акций «Ингосстраха». То есть мы 66,7 % берем за 100 % и делим согласно наших доль.
читайте antac.org.ua/...opmenedzhera-pryvatbanku про цих „поважних бізнесменів”
www.slovoidilo.ua/...ksposadovycyu-pryvatbanku
там тюрма по цій монобанк тусовці плаче — як вони вчасно вивели гроші з Привату до схлопування. Але памʼять наших людей коротка, вона дивляться лише на dev stack. %)
це цікаво, що набагато менш технологічні апки (наприклад від Genesis/Obrio) мають таку ж авдиторію за абсолютними показниками але заробляють шалені гроші. Звісно, там йде гра з підписниками і payment wall, а ReFace вирішила заробляти на рекламі.
І чому мене так штирить Юрко которий гаваріт з фрикативним «г» ? Аж сльози на очі накочуються. По змісту — дякую.
Я думаю автор не докінця пояснив свою позицію: я думаю що його позиція полягає у зменшенні ентропії через зменшення виробництва копій копій, де кожна варіація (хоч коду, хоч товару) не приводить до якісних змін, а всі відмінності тільки на смисловому рівні. Але він не розуміє що завдяки такій конкуренції і ітераивним змінам і покращується життя юзерів чого завгодно: вакцин, служб доставки їжі і так далі.
себто, це виключно для «совєтскіх інженєров»?
Загалом історія цікава: читаєш і пригадуєш свої перші кроки на початку 90х. Але у автора відчувається захопленість плановою економікою, і це можна зрозуміти. Але автор мав би пояснити чому планова економіка не спрацювала ні в період СРСРії ні в Китаї, ніде у світі.
Певною мірою можна зрозуміти автора, бо алгоритмічно можна організувати ідеальну систему використання ресурсів згідно потреб споживачів, що і намагався колись зробити Глушков. На жаль, через те що юзери такі до біса ірраціональні істоти і піддаються на маніпуляції маркетологів, а також те що індивідуальні свободи (включно зі споживанням чого хочеш) є підвалинами ліберальної демократії, призводять до неможливості щось спланувати для суспільства/планети загалом. Тому і далі буде тривати цей цикл створення-знищення: 95% (насправді — більше) коду, компаній, магазинів.
Фактично, автор виступає за зменшення ентропії, але подає це образами в яких він був вихований в радянській родині.
Ще 13 років тому показували що крайня бідність якраз зменшується. www.youtube.com/watch?v=hVimVzgtD6w . Просто збільшує розрив між найбіднішими і найбагатшими, це так, але загалом люди живуть зараз набагато краще ніж «останні 20 років».
кацапізм головного мозку.
Я би для людей з ФОП 62.00 зробив би податок 80% для тих хто не йде до лав армії. І ось у тебе є вибір: сплачувати податок або йти до армії.