А що там міністерство ветеранів? Воно вже владнало питання соціалізації суспільства з нашими ветеранами? Наше суспільство вже готове, щоб нормально сприймати наших ветеранів? (А не у стилі «я вас туда нє пасилал»)
Це міністерство вже реалізувало якісь програми з безоплатного навчання ветеранів, з надання їм ґрантів для розвитку власної справи?
Чи у нас вже працюють, на державному рівні, програми з медичної реабілітації поранених ветеранів?
«завершення війни», «умовно мирний час»? По-перше, слід казати людям правду (про те, що війна з московськими терористами може затягнутися на багато років). По-друге, слід бути реалістами, і передбачати можливі загрозу війни з боку пекінських і північнокорейських комуністів та іранських джихадистів. Не треба занурювати нас, українців, у теплу ванну брехливих телемаратонів та арестовичів! (Це звернення до влади, а не до автора статті чи редакції)
Дякую Вам, та усім нашим Захисникам за захист нашої країни від московських окупантів! Бережи Бог вас усіх!
Видужуйте
Таких би історій, від наших вимушених переселенців
Дуже цікава та мотивуюча історія. Дякую Вам, Софіє)
Цікава стаття, дякую Вам! Я не належу до категорії людей з обмеженими можливостями, але мене завжди цікавлять такі статті. Бо, цікаво знати, які сучасні підходи розробляють сьогодні для того, щоб полегшити життя таким людям
Цікава стаття, дякую
Чудова стаття з детальним описом викликів та їх подолання. Дякую!
Дуже дякую за ваше самарі цієї книги!
Також є добра книга, на тему розвитку програміста, як професіонала, Джона Сонмеза, «Шлях програміста». Правда, не знаю, чи робили її український переклад...
Я вже почав потроху розробляти для себе навчальний план з вивчення Python до рівня Junior. І вже бачу, що це дійсно важка, але дуже потрібна робота, — яка збереже мені в майбутньому багато моїх сил та ресурсів
Дуже дякую за ваш детальний алгоритм складання плану навчання!)
Ще можу порадити книгу Джона Сонмеза, «Шлях програміста» (John Z. Sonmez «Soft Skills:The software developer’s life manual»).
В цій книзі теж є поради, як складати свій навчальний план.
Також, ця книга про те, як програмісту просувати власний бренд, як шукати роботу, нові замовлення, як презентувати себе, свої навички, роботи тощо.
Але, на жаль, цієї книги, мабуть, немає в українському перекладі
Дуже дякую вам за цю чудову статтю!)
Раніше я не чув про деякі з цих інструментів, — спробую якось подивитись на них
Бачу, що ви не вмієте реагувати на критику, вести конструктивну розмову зі співрозмовником.
Через свою занижену самооцінку ви починаєте хамити співрозмовнику, який просто вказує на деякі ваші проколи у статті.
Така поведінка (невміння керувати власними емоціями, невизнання своїх помилок, образа співрозмовника, як відповідь на його доречну критику) властива дитині, а не дорослій людині.
Дуже дивно, що вам довірили роботу з людьми.
Бажаю вам змінюватись у кращий бік: ставати доброзичливою людиною, яка вміє визнавати свої помилки, вміє адекватно сприймати критику на свою адресу, яка позбувається совкового способу мислення.
Надалі не бачу смислу продовжувати розмову з вами
По-перше, ви не пояснювали цього у своїй статті (серед ваших читачів немає жодного телепата, який би вмів читати ваші думки).
По-друге, — це по-совковому, — пропонувати працювати за безплатно у комерційній (прибутковій) організації. Це вже не волонтерство, — це вже рабство якесь
Знову ви тікаєте від питання ваших читачів, знову перекручуєте факти.
Хто пише поверхнево та неоднозначно, — той і викривляє реальність.
Це ваші слова, з вашої статті:
«Ці листи наче з минулого, бо вже давно ми не отримували вхідні від кандидатів, які готові працювати без оплати, за досвід.»,
«Важливо також бути готовим до низької зарплати на старті (насправді, поняття низької зарплати досить відносне) та розглянути можливість волонтерства як альтернативний шлях для отримання досвіду та розвитку своїх навичок.»
Ви самі ж у своїй статті не кажете, що робота за безплатно — це погано.
Ні, ви якраз просуваєте цю ідею, — що волонтерство в комерційній компанії — це норма
Якщо нічого шкідливого у таких своїх думках ви не бачите, — так скажіть тоді вашому роботодавцю, що тепер, починаючи відсьогодні, ви будете працювати на його компанію безплатно.
Це ж не шкідливо, — ви самі так запевняєте.
То ж, будь ласка, дотримуйтесь ваших слів, — щоб не було ніяких подвійних стандартів
Дякую за вашу працю та громадянську позицію, Святославе!