З такою кількістю спеціалістів по всіх напрямках у сфері IT, з різним рівнем та досвідом, потрібно створювати умови інвестування капіталу, для формування «Кремнієвої країни»)
А для початку хоча б мотивувати бізнес, який виїхав, повертатись
із закордону)
Дуже хороший матеріал! 👍
Цікаво. Дякую за статтю!)
Це дуже добре, якщо під ’створювати бізнес’ мається на увазі не відкриття ФОПів і фактично робота, як найманих працівників на українські компанії, в цілях зменшення сплати податків у державний бюджет останніми. А створення нових контрагентів з іноземним капіталом та робочою українською силою. Тоді б це було дуже навіть непогано, як для конкуренції місцевому бізнесу, збільшення надходжень до бюджету, так і для працевлаштування місцевих спеціалістів.
Хороша, пізнавальна стаття! :)
Дякую!
Насправді, приємно бачити позитивні зміни у суспільстві та бізнесі, щодо української мови, навіть порівнюючи з ситуацією ще рік тому!
Як світчер, можу сказати, що до всього вищесказаного, до цих типу важливих речей для компаній навіть не доходить справа.
Я успішно завершив курси, і, все що я чую і читаю у відповідь на направлені резюме, супровідні листи та звернення до рекрутерів, це — ми не наймаємо джунів, недостатньо комерційного досвіду та недостатній рівень англійської (середній рівень недостатній в Україні для тех. спеціальностей)
Очевидно, що дані, які надають працедавці під час опитувань розходяться із реальністю.
Цікаво було б почитати опитування світчерів, вони дадуть більш чітку картину цих гарних нарисів про цінності it компаній і бізнесу в країні загалом.
Величезна повага до таких компаній!
Дякую за статтю та цю інформацію. Чудові додаткові можливості!)