if (заборонаВиїзду.покращуєЕкономіку) {
result = «Ви готові за гроші тримати людей в рабах»;
} else {
result = «Заборона не потрібна»;
}
Уявляю мотивацію іти в казарму людини з такою зп.
Добре тому, хто встиг виїхати.
думаю, що навряд
сподіваюсь, що більшість депутатів підтримає нас і дозволять виїзд.
Якщо клієнт поставив умову safety, бо інакше піде, то фізичний релокейт як раз допомагає, так як зберігає роботу українця.
Хочеш сказати, що лікарі та комбайнери повинні копати окопи ?
Просто кордон закрили, а так областей і країн багато
А які проблеми із відродженням галузі ?
Просто взяти будь-якого чоловіка, навчити його і через
А ІТ-шників із 10+ років досвідом відправляти копати траншеї — це не позбавляння потенціалу ?
Ваш тимлид только что при вас случайно убил базу данных на продакшене
...
лучше выдохнуть, успокоиться и спросить:
...
Что еще можно сделать?
У мене ніяк 39% не виходить:
— до 85к. злотих, мінус 556 — це десь 17%
— після 85к. злотих- 32%
значить якщо зп. десь 170к, то загальний податок буде 25%, якщо брати від усієї суми.
Інвестицій вже багато, але все все одно на волонтерах.