було б цікаво побачити такий топік для Львова)
в тому і суть. Замініть на Львів, Харків, Вінницю, — ніде нема такого відчуття негативного.
Важливий у цьому контексті дісклаймер; це суто моя думка,
там є свої плюси, але настільки мізерні, що не перекриють в жодному разі ні різниці в зп між столицею і периферією, ні будь якого іншого фактора.
нашо вам той Київ здався?
недавно разок приїхав, чисто з туристичною метою, і навіть у вихідні він мені видався жахливим містом....
я такого ще не бачив, чесно кажучи.
нормальному маркетологу на хорошому проекті ніхто і ніколи в фінансовому плані не запропонує менше ніж має девелопер з аналогічним рівнем досвіду.
Питання: для чого тоді напружуватися, і лізти в математично / технічно навантажені дисципліни, якщо можна просто поглиблювати свою експертизу в маркетингу?
а якщо вже так хочеться, то по суті поради 2: Python, MySQL
ні. ніколи. Нервові клітини не відновлюються
От таке суб’єктивне бажання — там побувати на новий рік)
exactly)
Братислава. Зі Львова близько і не так розпіарено як Відень чи Будапешт. До того ж, відносно дешево)
Тиждень. Близько 3х років тому. (не розробник)
та ні)
Та років за 3)) Решту часу добирав на fixed price, тому можна вважати, що фактично фулл тайм (орієнтовно 30 — 35 годин у тиждень, якщо бути точним.
Є таке явище, що чим більш досвідчений у певній сфері спеціаліст, тим менше часу він витрачає на виконання конкретного завдання.
З цієї точки зору, аби замовник залишався задоволеним, і йшли хоч якісь гроші з тієї роботи, на початку краще працювати на фіксованих, а коли вже трошки є упевненість у своїх силах — переходити на погодинну оплату. Але факт у тому, що у більшості випадків у роботі погодинно навіть на рівні junior, junior — to — middle нема нічого страшного.
1 — 2 рази в день. Може Вам не щастить на замовників)
Працюю з кінця 1 — го курсу. Спочатку — до 20 год. /тиждень, а десь з середини 2 — го курсу почався фулл тайм по тайм — трекеру
Попутно 2 Всеукр. олімпіади по спеціальності виграних, і разом з «червоним» дипломом бакалавра ЛНУ світилося у резюме уже 3 роки досвіду)
Головне — кожного дня нагадувати самому собі, для чого це все, і вміти шукати мотивацію, бо зірветеся.
Тим більше, на перших порах можна поговорити і домовитися про парт — тайм
keep calm, все буде ок. Йдіть і не переживайте.
Особистий кейс: працюю з кінця 1 курсу, з того часу коли навчання вимагало набагато більше ресурсу морального і фізичного, ніж простий фулл — тайм у офісі поза межами ІТ.
Натрекав відтоді описаним Вами способом понад 2к годин. У більшості випадків замовники адекватні і вони толерують навіть таке явище як «взяти 20хв на перепочити» і оплачують цей час.
Тому — користуйтеся своїми шансами зповна.
Як і скрізь. Хто хоч щось робить, при цьому дійсно якісно — той заробляє.
Щось новеньке на біржі
дякую, що надали питанню публічного розголосу
Так.
Були правда випадки, коли клієнт мав друзів, яким була потрібна допомога у межах моєї компетенції, тоді від них брав проекти на стороні, але всеодно заводив на UpWork. Так спокійніше особисто мені, навіть не зважаючи на ті збори 20/10/5%) які платфома забирає кожного тижня собі
Загалом — 40% контрактів long term
знову ж таки, будуючи подібні відносини з клієнтами, отримую якесь відчуття впевненості в дні прийдешньому, наскільки це взагалі можливо на фрілансі
і від мене маленький +.
Ви обов’язково все подолаєте.
Швидкого одужання, земляче!
дуже дякую)