QA Engineer
  • Mate academy, кто, что скажет?

    Всім привіт.)
    Навчався на позиції QA. Довго обирав курси і зупинився на Mate. Перевагою було кількість годин навчання та Full time програма. І можу сказати що це був дуже крутий досвід. Навчання інтенсивне з великою кількістю практики. Дуже крутий досвід тех-чеків де тебе з перших днів навчання готують до проходження співбесіди.
    В цілому це дуже крутий досвід який по перше дозволяє зрозуміти на скільки тобі підходить сфера, по друге зразу готує до робочого навантаження, і по третє набагато збільшує шанси отримати роботу після закінчення курсів.
    Раджу всім, хто хоче потрапити в IT, звернути увагу на Mate Academy.

    Підтримали: Mariia Sheiko, Yurii Rudyi