В компанії майже рік. В колективі дуже приємні і професійні люди. Круто коли розумієш що працюєш із дійсно професійною командою. СЕО компанії дуже крута людина, дуже вдячний за таку можливість разом попрацювати.
В компанії майже рік. В колективі дуже приємні і професійні люди. Круто коли розумієш що працюєш із дійсно професійною командою. СЕО компанії дуже крута людина, дуже вдячний за таку можливість разом попрацювати.