Так самостійне навчання але ж все одно ми обговорюємо працю у компанії, не як фрілансер
Тому і QA, і code review зазвичай мають місце.
Якість виконання на рівні коду перевіряється під час code review, якість виконання на рівні функционалу — під час тестування завдання QA.
Я не проти менторства як такового, але, як на мене, роль ментора це:
— по-перше (і головне) загальні рекомендації, якщо менті якийсь взагалі невірний підхід використовує;
— по-друге може якісь практичні поради щодо конкретних завданнь, але тільки як напрямок вирішення проблеми, ментор не повинен вирішувати завдання за менті;
Так, ефективність дещо меньша, але набагато краще розвивається навик самостійно вирішувати задачі, що є ключовим у подальшому розвитку.
Шпіоніти, слідкувати ... знову зрада-зрадонька)
Нажаль ніхто Гуглу шпіонити не заборонить і без того, щоб публікувати розпізнані тексти.
Але тепер з цього хоч якась користь користувачам :) ІМХО зручно, буду користуватись.
Якщо потрапиш в хорошу команду з шарящими людьми — то є шанс швидко і якісно навчитись
Тобто компанія шукає Senior розробника, а отримує «оце ось все» з 1,5 роки досвіду (рік з яких це фриланс) та
в цілому не важливо яку мову використовувати
І якщо команда «хороша» то розробники будуть свій робочий час витрачати на те щоб дотягнути героя по хардскілам і при цьому якось не завалити перфоманс всієї команди. «Картина маслом».
Не треба так ©
— Алло, это офис международной компании Fintech Development llc?
— (шёпотом) да
— а почему шёпотом?
— я на математике
маю двох дочок тому про дітей це я практик)
так, згоден, порівняно з дорослими діти мислять досить просто і лінійно (але іноді буває дивують своїми висновками та тим як багато чего помічають и розуміють на емоційному рівні), та це все ж мислення образами і поняттями, і доречи у дітей дуже розвинена уява та здатність генерувати нові ідеї — ще один приклад оперування образами
Дитина (як і людина взагалі) оперує сенсами, ідеями, образами. Тобто десь у нас всередині нашій свідомості є образ всього навколишнього світу и ми час від часу цей образ оновлюємо актуальною інформацією і тим самим навчаємося (доречі наш зір саме так працює — інфа з очей оновлює цей внутрішній образ, модель навколишнього середовиша, ми орієнтуємось не на безпосередньо «аналогові» дані з очей, а на ту саму внутрішню модель — звідси и багато яких «оман зору»). І цей образ — це не набір фактів, не база статичних даних як у інтеллектуальних систем — це значно більше, це оперування сенсами, узагальненнями, ідеями. Тому ми і не можемо запам’ятати взагалі усі вхідні дані, які получаємо за життя.
Начебто десь писали, що саме в цьому випадку донавчання використовуючи поточне спілкування не відбувається, але так, згоден, в цьому напрямку логічно було б розвивати систему.
Щодо генерування питань самостійно — теж цікавий напрямок, згоден.
Але, як на мене, це все ще не повноцінний інтелект. Він не зможе знайти відповідь на питання, на яке раніше не навчився відповідати, не зможе вирішити задачу, яку до того ніхто не вирішував.
так, звісно деталі не публікуються що за прога конкретно — але навіть якщо це якась дуже просунута нейронка — сенс все той же: це якийсь алгоритм, який навчається на великому обсязі даних і потім, базуючись на цьому навчанні, видає відповіді на питання
чи ви припускаєте, що там якийсь принципово інший алгоритм використовується?
Спершу хотів обуритися тим, що зі статті може скластися враження, що звичайну (ну, або хай навіть не звичайну, а просунуту) нейронку видають за штучний інтелект, хоча це не так — вона лише оперує даними, на яких натренувалася (хай навіть і на дуже великому обсязі даних).
...але потім задумався про те, що людський інтелект теж можна описати, як якусь нейронку, яка навчилася на великому обсязі даних.
Але все одно ІМХО штучним інтелектом це дуже рано називати, свого інтелекту, така програма все ж таки не має, хоча і може скластися таке враження за результатами листування з нею. Втім тест Тюрінга може така прога і пройде.
Про блокування тега #buchamassacre мовчать :/
Meta(Facebook) і в війні так як завжди — так-собі
Да, разделение фронт\бэк я видел, спасибо. Я к тому написал, что не вижу смысла в общем рейтинге, где фронт и бэк вместе, так как это сбивает с толку — «смешались в кучу кони, люди» ©.
Як на мене, важливо розділяти frontend та backend. Інакше плутанина виходить — наприклад JavaScript застосовується майже на 100% фронту, але в бекенді NodeJS зовсім не такі рейтинги має.
«Но это неточно» © :)
Для умудрённых опытом седовласых сеньёров-помидоров с десятилетями опыта это всё так, для остальных же между шагами 1 и 2 есть такая сущая мелочь и формальность как собеседования, включая технические)) Так вот оказывается, что надо что-то знать (включая разговорный английский), соображать и иметь релевантный опыт, чтобы успешно проходить эти собеседования и претендовать на 5к+
Конечно, всегда интересны новые возможности. Может есть возможность прям здесь в комментах и поделиться полезной информацией :) Думаю, многим будет интересно.
По моему опыту работы с Upwork (около трёх лет активно работал там, потом перешёл на фулл-тайм удалёнку с прямым контрактом): фриланс меньше приносит дохода при этом больше головной боли общения с разными заказчиками и значительно больше рисков. Но есть и положительная сторона — возможность выбирать задачи на свой вкус. Я бы рекомендовал фриланс для разработчиков уровня Junior+\Middle для того, чтобы набраться опыта и ощутить полную ответственность за результат своей работы.
+
разом переможемо