PATTERSON & BENNETT
  • Вивід валюти за кордон через Stripe/Square/etc

    На скільки знаю, Страйп просто так не відкриєш, потрібро мати компанію, щоб на неї можна було вивести.
    У мене є компанія в США, я отримую кошти на Страйп (комісія не завжди 3%), ще від країни з якої платять залежить (чесно кажучи з Україною якось не перевіряв, тут кожен може на приват чи моно грн закинути), далі ці гроші потрапляють на рахунок компанії в банку Меркурі. З Меркурі плачу на пряму на свій доларовий рахунок в приваті, при цьому знімає 15 дол. комісії за платіж і приват якусь невелику комісію має, замовляю у відділені $ і забираю кеш. Так, якщо з України платити мабуть вийде дешевше 10%, але на скільки?
    У Вашому випадку, якщо у Вас немає страйпу, потрібро ще якогось посердника шукати, який візьме свою.комісію і вийде те ж саме

  • Відкрити компанію в США самому досить просто. Ділимось досвідом

    IRS не особо цікавить чи платите ви податок в Україні чи ні. За загальним правилом, якщо ви власник американської ТОВки, сама по собі компанія податок не платить, але ви, як фізособа-власник, маєте самі подавати декларацію і платити податок з доходу, який отримала компанії. Тобто, компанія отримала 100 тис. доходу, понесла 95 тис. витрат, тому ви (а не компанія) самі маєте подати свою декларацію в штатах і заплатити податок з 5 тис. (хоча не знаю, чи є якась специфіка, якщо клієнти всі не американці). За такою схемою працюю я сам

    Підтримали: Curious Observer, anonymous
  • Відкрити компанію в США самому досить просто. Ділимось досвідом

    1) По КІК є обмеженння, звітніст не подається, якщо дохід всіх КІК однієї особи не перевищує 2 млн. євро, тому, якщо не дотягуєте — можете цією темою не перейматись;
    2) Якщо хочете робити згідно закону — платіть собі на ФОП, тільки тоді потрібно буде дол. продавати по нереальному курсу.

  • Відкрити компанію в США самому досить просто. Ділимось досвідом

    Ну звичайно, якщо Ви про мільйони говорите, тоди можливо під КІК попадете, але якщо це невелика компанія і ми говоримо про пару десятків (або сотень) тисяч доларів (хоча сумніваюсь, якщо до цього Ви ФОП використовували) — тоді проблем не бачу. Обміну інформацією між банками і податковою поки що немає, тому якщо не подасте декларацію, думаю ніхто Вас не зловить.

  • Відкрити компанію в США самому досить просто. Ділимось досвідом

    Виводьте без проблем на інше імя або навіть на світ рахунок фіз особи (не ФОПа).

  • В Україні створюють кібервійська: для чого вони і хто може долучитися

    Немає нічого спільного, сайт ДФС (кабінет платника) також не працює, але це взагалі не проблема, штрафні санкції застосовуватись не будуть, дедлайни перенесуть. Зараз потрібно зосередитись на більш нагальних потребах

  • Первичные документы при предоставлении услуг физлицам от ФОП 3

    Якщо оплата за послуги — РРО не потрібно

  • Первичные документы при предоставлении услуг физлицам от ФОП 3

    А для чого Вам документи від фізосіб? Для визначення доходу вони Вам не потрібні (ну можливо рахуночок, але якщо покупка через сайт — не бачу необхідності), а витрати нікого не цікавлять

  • Податкова нарахувала MySales Labs 2,6 млн грн штрафів. Компанія вимушено перевелася в Британію

    Хто каже про вбивство? Якщо порушуєте — будьте готові понести покарання. Якщо б всі були такі розумні, ніхто б працівників офіційно не наймав, а для чого. всі б тільки з ФОПами працювали. Це було б нормально? Я, наприклад, як власник бізнесу, працюю тільки згідно трудових договорів, тому що це: 1) Відповідає вимогам законодавства; 2) Моя соціальна відповідальність перед своїми працівниками та державою. Хоча будучи бухгалтером я б точно міг придумати 100+1 метод як працівникам не платити зарплату офіційно.
    Я, доречі, якраз цього року прочитав «Атлант расправил плечи» ,але думаю у Вашому випадку, більше підходить книга «Багатий тато, бідний тато». Там автор якраз звертає увагу на те, що потрібно знати закони і особливо податки, а також розповідає, що не потрібно звинувачувати всіх навколо.

    Підтримав: Bob Arch
  • Податкова нарахувала MySales Labs 2,6 млн грн штрафів. Компанія вимушено перевелася в Британію

    Не потрібно все валити на державу, у нас є закони, які потрібно дотримуватись. В Україні цілком легко працювати, якщо з самого початку все налаштовано правильно. Ви ж самі кажете, що в 2020 почали спілкуватись з толковими юристами і вони Вам все доступно пояснили, що Ви, в данному випадку не праві.
    Я не виправдовую податкову, деколи вони можуть «причипитись» до чогось, але у Вашому випадку, я не вважаю, що вони зробили щось не правильно.
    Уявіть ситуацію, що Ви будуєте будинок без фундаменту. На 3 році побачили що будинок починає хилитись і тут приїжджає якась будівельна інспеція і каже що Ви порушуєте нормативні вимоги + наклала на Вас штраф. Ви б також написали що це рейдерство, держава від Вас чогось вимагає?

    Підтримали: Volodymyr Pavlenko, Bob Arch
  • Податкова нарахувала MySales Labs 2,6 млн грн штрафів. Компанія вимушено перевелася в Британію

    Це ж воно і є. Тобто компанії співпрацюють з працівниками/контракторами або на умовах трудових договорів або на підставі цивільно-правових договорів. З ФОПами якраз і укладаються цивільно-правові договори, і якшо вони мають системний характер, в договорах прописано режим роботи, вказується що компанія оплачує якісь додаткові блага (старховки, оренду офісу), суть договору — виконання роботи а не певний результат — тоді з великою долею ймовірності податкова буде прирівнювати дані відносити до трудових. У Вашому випадку ФОПи ще й є працівниками Компанії, що тільки збільшує такі ризики.

  • Податкова нарахувала MySales Labs 2,6 млн грн штрафів. Компанія вимушено перевелася в Британію

    Я до того, що не завжди потрібні гроші, якусь інформацію можна знайти на форумах, навіть тут запитати. Якщо я бачу якісь питання які стосуються податків і я в темі — завжди намагаюсь допомогти (хіба ж не в цьому суть цих форумів).
    На рахунок 7 пункту (

    для налоговой вам будет меньше всего дел

    ) — це можливо головна помилка при старті любого бізнесу, особливо в Україні. Саме на початку, перед тим як думати хто буде розробляти продукт, як залучити інвестиції і т.д спочатку має бути зрозуміла організаційна структура (це допоможе не тільки уникнути потенційних штрафів, а також успішно пройти майбутні дью ділідженси та аудити перед залученням інвестицій).
    Я просто хочу сказати для всіх, хто має якусь ідею і поспішає відкрити компанію щоб пошвидче почати щось робити, краще спочатку продумати податкову стратегію, розумію, може бути не до неї, але наслідки можуть бути плачевні.

  • Податкова нарахувала MySales Labs 2,6 млн грн штрафів. Компанія вимушено перевелася в Британію

    Ризик прирівняння ФОПів до працівників з боку податковою ЗАВЖДИ був великий, як можна було оформити працівників на 25% і їх же як ФОПів? Організацію роботи компанії — це основа-основ. Спочатку потрібно розібратись зі схемою роботи і тільки тоді починати працювати. Це як будувати будинок без фундаменту.
    Якщо Ви вже найняли людей як ФОПів, так зробіть це правильно, для чого зараз тут писати що від нас незаконно оштрафували. Любий неупереджений податковий консультант сказав би Вам, що ризик того, що у Вашому випадку податкова може прирівняти такого роду відносини до трудових — дуууже велика.

  • Сервисы ведения ФОП

    Колись допомагав (був податковим консультантом) з одною апкою, називаєть Fairo www.fairo.com.ua . Вони хотіли повністю автоматизувати такий процес для ФОПів (електронний документообіг, синхронізація з іншими банками, подання звітності). Запустились в Україні ще в 2019 році, але не знаю, чи зробили все що планували.

  • Обговорення рейтингу міст на DOU

    А Ви в інших мітсах жили перед тим як Франківськ обсирати? Чи Ви думаєте в інших містах по 10 шкіл на 2 будинки? У мене, в районі в якому я живу, в Києві, за 12 років стільки будинків набудували, прям з мікрорайону — мікромісто стало і це правий берег. А на лівому — там будинки як гриби ростуть, а школи і лікарні — не будуються. Тому тут однакова ситуація у всій Україні.
    На рахунок парків — Ви ж не забувайте, що з центру за 15 хв можна до любого кінця міста дійти можна, а з двух боків Франківськ річками омивається, при цьому це Вам не Дніпро, в них і покупатись можно і шашличок пожарити. Коли з Франківська переїхав в Київ, був в шоці від того, що в ліс потрібно зі своїми дровами йти. А якщо хочеш біля річки відпочити — це потрібно кудись їхати за місто.
    Я зараз нічого поганого про Київ сказати не хочу — це місто, яке мені багато чого в житті дало, по перспективах у нього в Україні конкуренції немає, але по комфортності життя ... Як тільки прийшов карантин і всі на удальонку перейшли — після 12 років проживання в Києві переїхав назад до Станіслава.

    Підтримав: anonymous
  • Відкрити компанію в США самому досить просто. Ділимось досвідом

    1. На скільки знаю, складностей ніяких немає, просто замість інфо по одній людині надається інформацію по 3. Registered Agent мають зі всім допомогти, ваша задача лиш надати необхідну інформацію.
    2. СРА можна знайти як в гуглі, апворку, фейсбуці і інстаграм, з цим проблем взагалі немає.

    Підтримав: Yehven Bondar
  • Відкрити компанію в США самому досить просто. Ділимось досвідом

    На цих сайтах Вам не написано, що для того, щоб відкрити банківський рахунок потрібно EIN і про те, що Register Agent буде робити його 8 тижднів. Також, Ви точно не знайдете інформацію, як це зробити за 5 днів, тому що навіть мій СРА (партнер з яким я працюю) не повірив. Ну а в загальному, стаття було про те, що це досить легко зробити. Звичайно, файтично будь яку, інформації можна знайти в інтернеті, але я постарався покроково, з додатковими посиланнями та номерами телефонів показати, як це можна зробити.
    Я не займаюсь юридичним консалтингом, але до мене цього року звертались більше 10 разів із замовленням послуги відприття компанії в США і замість того, щоб «скосити» $1,000-1,500 за дану послугу, я ділюсь цією інформацією зі всіми охочими.

  • Відкрити компанію в США самому досить просто. Ділимось досвідом

    Тут є слова які Ви не розумієте? :/ Все ж простенько написано, ім’я, назва компанії, навички...

  • Відкрити компанію в США самому досить просто. Ділимось досвідом

    Антон, не все так печально.
    1) Коли ви подаєте звіт, вам на ньому ставлять печатку про прийом (або приходить квитанція в якій сказано що звіт прийнято), тому варіант приймуть, а потім скажуть що не приймають не проходить.
    2) За 2022 та 2023 роки штрафи не застосовуються (За порушення під час визначення та обчислення прибутку КІК за 2022- 2023 роки не застосовуватимуться штрафні санкції та пеня, а платники податків та їх посадові особи не притягатимуться до адміністративної та кримінальної відповідальності за будь-які правопорушення, пов’язані із застосуванням правил КІК у вказаному періоді)
    3) Правила КІК не застосовуться, якщо дохід ваших КІК менше 2 млн. євро. А якщо він більше — не поскупіться і заплатіть 1-2 тис. євро, щоб вам цей звіт зробили правильно ;)

  • Відкрити компанію в США самому досить просто. Ділимось досвідом

    Оплату простіше отримати не тільки від бізнесу B2B але й від кінцевих покупців B2C, якщо оплати через сайт проходять, або вам хочуть заплатити на PayPal, ви торгуєте на Амазон і т.д.

← Сtrl 1234567 Ctrl →