Дякую. А як швидко вам видали візи?
Дякую.
Нарешті дозвонився в посольство — все так!
Дякую!
Зрозумів. Дякую.
Дякую. Чи не могли б ви прояснити два питання:
1. Як ви змогли записатись одночасно, якщо лише 1 паспорт вводиться у вікні.
2. Для дружини необхідне підтвердження проживання чоловіка та його дозвіл на роботу. Візова відділення прийняло неповний пакет документів?
Ще раз дякую.
Дякую.
Але таке питання — як же отримати всі необхідні документи, якщо я ще там не живу? Що таке «инфа о проживания на
Доброго дня, колеги.
Якщо я маю контракт з німецькою компанією на суму, достатню для отримання Blue Card, то чи зможемо ми з сім’єю переїхати всі разом, чи спочатку таки треба поїхати мені, отримати карту і арендувати житло?
З пам’ятки посольства випливає, що дружина подається на візу для возз’єднання сім’ї, і серед документів потрібен дозвіл на роботу і дозвіл проживання партнера. Але на форумі часто пишуть, що подавалися разом і разом же поїхали.
Дякую.
Glassdoor, monsterpolska, ec.europa.eu, indeed, the locals
Дякую.
Дякую. Це співпадає з тим, що я нагуглив — 180 крон на день протягом 200 днів.
Якщо я релокуюсь разом з дружиною і дитиною до року, чи зможе дружина отримати parental leave? Якщо зможе, то на який час і скільки?
Одягнувся означає пов’язав шарф та накинув куртку :)
Я думаю, про мене забули.
На співбесіді в Самсунг прочекав 20 хвилин технічного спеціаліста, потім одягнувся і пішов додому.
Дякую.