Десь не побачив достатньо аргументації чому ж таки виходять. 2/3 статті як стати проектним менеджером.
Мій досвід каже, що не виходять хороші проектні менеджери з QA, так само як і з інженерів. Аніматори так, менеджери рідко. В нас в принципі індустрія наповнена посередніми менеджерами і QA не мають в більшості випадків якихось переваг, хоча задавалося б в них є та перевага, що вони більше на стороні кінцевого клієнта і специфіка роботи вимагає кращих комунікаційних навиків. Але це не працює по мірі росту складності проектів. Бо брак розуміння складності інженерної складності не заміниш, якщо пощастить і маємо сильних лідів чи архітекторів то вам пощастило, але система з цього не виходить. Коли немає розуміння реальну роботу заміняють субстрактом — абстрактними метриками і їх сліпому слідуванню, а це рецепт до конфліктів і недосягнутих цілей.
А йому байдуже. Бо вони отримають свій маленький заводик(Дія Сіті) який доїтимуть, а на решту індустрії їм начхати.
ну бо треба заробляти більше з комісій
Якого архітектори в одній корзині з інженерами?
Вчи, вчи одні двійки.
Англійська мова міжнаціонального спілкування.
А російська — мова совків які сидять в своїй пісочниці.
Років 5 серед такого типажу було працювати з В’єтнаму, Таїланду.
Ця категорія сильно переоцінює свій «внесок».
melexis — не українська компанія, в Києві лише R&D центр.
Візьмуть інтерв’ю ще в Cypress Semiconductor Ukrainian Solultion Center з нового року частина Infineon. Вони теж дуже круті.
Ну і сексизм, ейджизм продовжує процвітати. :(
Хазіна читати навіть серед росіян моветон. Цей божевільний проповідує «кирдик Амєрікє» десь з
Як будь-які сектанти він формує свою вузьку тусовку і незграбно підтасовує інтерпритацію фактів під власну картину світу.
Думаю там інший твір більше підходить під тематику, про «дослідників калу».
Стастистика по
Це до речі показник злагодженості роботи ІТ відділів та офіс суппорту. Ті в кого ці сервіси працювали на висоті змогли оперативно і без затримок перейти.
Ті хто лише зараз задумався, а чи VPN-ни витримають, а чи будуть доступні потрібні ресурси, а що з технікою і т. д. ті затягують.
А клієнти? Та в принципі якщо в вас були нормальні політики і інфрастуктура компанії була налаштована то вони й не відчують різниці.
Тобто насрати що порушується купу законів, зате аплікуха модна. І ці люди розповідають потім що це робить їх ближчим до Європи, а мені швидше здається що до мордору з Китаєм.
Бо діджиталізація — це не плияємо апу і порушуємо купу існуючих законів.
А це тяжка системна робота з законодавцями, з урядовими організаціями, зміною регламентів і процесів.
Оккей ми хакнули систему. Тепер всі причетні ходять як мінімум під адміністративкою, а при бажанні вже можна й кримінальну відповідальність прикрутити. Бо пацанам захотілося попіаритися.
І на ДОУ купу народу який дупля не ріже що відбувається.
Немає ніякого держава знає. Є конкретні відомства в яих є певні дані і згідно законодавства в них є відповідальні особи і правила обробки цих даних. І в податковій і навіть Приваті ви підписуєте папірчик про згоду на обробку даних. Якісь пачанчики вирішили що складний шлях це не для них. І заробили на купу статтей як мінімум адмінки. А ще омбудсен ВР по персональним даним чи суд моше цілком вирішити що все що робить Дубілет з Федорівим порушує права громадян і з повним правом може постановити конфіскувати обладнання з носіями інформації і знищити його.
Правосвідомість просто зашкалює. Європою вас роблять не цифрові сервіси,а певний рівень відповідальності громадян за своє життя, правова свідомість, загальний рівень культури(звичайно що бидляків всюди можна знайти, але їх поки не більшість), в Росії податкова має кращі цифрові сервіси, ніж США чи Німеччина. Але ви ж хочете в Західний світ, а не до бурятів.
Всьому свій час. Це еволюційниф процес. Поки що в більшість компаній що відкривають переважає D замість R. Заходять більше малі та середні компанії, які не можуть конкурувати і знайти людей порівняно з пилососами гігантами. Виключно ціною конкурувати не найкраща ідея. В тій же Каліфорнії невеликій компанії навіть з великими витратами дуже важко залучити сильних фахівців.
Таж Ubiquiti має капіталізацю вже понад 11 ярдів і за три роки її потроїла. Вони цікава ціль для поглинання і таким чиному матимемо тут в Україні Cisco чи Broadcom чи ще когось з гігантів. Так само як ми отримали Infineon з Cypress Semiconductor чи Google.
>
Переносим код. Это несложная операция, требующая внимания и покрытия тестами :) Этап начался с переноса WCF-сервисов в контроллеры Web API, используя правило: 1 сервис => 1 контроллер. Компоненты 3-tier-архитектуры легко переносятся в Onion-архитектуру с composition root в Startup.cs (детали вне контекста этой статьи).
Welcome to HTTP-RPC?
Сертифікати і деплой в Azure звичайно жесть і ARM шаблони не сильно помагають.
Євгене розкидатися понтами в інтернеті зовсім не важко, це в нас кожен зазивала в форекс лохотрони може.
Кілька років тут і на хабрі багав теж один. алладін здається називався. Для його стандартів життя вистачало здається 500$/міс. Десь він і його стартапи всіх погасли.
Тут як в перегонах ти можеш найшивдше проїхати один відрізок, але значно важливіша висока середня швидкість протягом всієї гонки.
Авантюризм характерний для вашого віку. А по суті питання ви не відповіли.
З чого роблю висновок що швидше за все ви думаєте що обійдеться.
Рейт канадського адвоката думаю чудово уявляєте.
Я щиро бажаю вам успіху в житті, хоча не думаю що хотів би з вами знайомитися в реалі, забагато гонору.
Для роботи з нетехнічними стейкхолдерами корисні контекстні діаграми і діаграми з неформальною нотацією(маркетологічні для powerpoint) . Недавно зустрів хороший термін для них масала діаграми garba.org/posts/2021/uml
Вони часто використовуються для всяких трансформації де і процес і деплоймент на клауді з красивими іконками суміщають.