ru.todoist.com — гляньте ще на цей, він безкоштовний, але є і платні послуги. Хоча я повністю користуюсь безкоштовним і цього достатньо
Хороші завдання на QA! а не дурні питання: ким ви себе бачите через 5 років...і все в тому стилі
Хм...цікаво, що за сік-мутант на фотках компанії «Itera»
Я думаю ТАК! просто іноді питають про UI testing, а оскільки ця стаття прекрасна для новачків, то мабуть буде добре, якщо буде винесено окремо таке визначення, щоб не було путанини. Але звісно це на Ваш розгляд, якщо Ви вважаєте що це зайве, то я сперечатись дуже не буду)
+ у визначенні
Failure — сбой (причём не обязательно аппаратный) в работе компонента, всей программы или системы. То есть, существуют такие дефекты, которые приводят к сбоям (A defect caused the failure) и существуют такие, которые не приводят. UI-дефекты например. Но аппаратный сбой, никак не связанный с software, тоже является failure.Ви згадуєте про UI — дефекты
Тестирование пользовательского интерфейса (англ. UI Testing) — это вид тестирования исследования, выполняемого с целью определения, удобен ли некоторый искусственный объект (такой как веб-страница, пользовательский интерфейс или устройство) для его предполагаемого применения. Таким образом, проверка эргономичности измеряет эргономичность объекта или системы. Проверка эргономичности сосредоточена на определённом объекте или небольшом наборе объектов, в то время как исследования взаимодействия человек-компьютер в целом — формулируют универсальные принципы.
Связанные с изменениями виды тестирования
....
•Повторное тестирование (re-testing)
Повторное тестирование (re-testing): Тестирование, во время которого исполняются тестовые сценарии, выявившие ошибки во время последнего запуска, для подтверждения успешности исправления этих ошибок.
В чем разница между regression testing и re-testing?
Re-testing — проверяется исправление багов
Regression testing — проверяется то, что исправление багов не повлияло на другие модули ПО и не вызвало новых багов. -- - спрашивали в GlobalLogik
— Trainee/Junior QA
— Місто: Львів
— E-mail: [email protected]
— Резюме: docs.google.com/...ZFoK4Nso/edit?usp=sharing
Спасибі, Ви дуже допомогли, найближчим часом постараюсь це все повиправляти)
Хороша ідея зі скануванням,дякую, я над цим попрацюю!
Так, я от думала над цим, вони від Львівських шкіл, які співпрацюють з фірмами такими як Unkur, GlobalLogik, Eleks. Якщо ще Логос можна, як власну назву перевести на англ, то з БКТ (Бюро комп*ютерних технологій) я не впевненна, що робити + це ж не сертифікат ISTQB, тому я мабуть взагалі думаю, що краще зробити в резюме окремо Additional education і написати просто про відвідування курсів по таких то напрямках і так буде правильніше. Як думаєте?
спасибі, дописала)
так, так я вже з цим стикнулась, особливо по Львову. Фріланс на разі тільки почала розглядати, а в опенсорсний проект найближчим часом планую вступити. спасибі Вам дуже за комент
А ок, я поміняю місцями, я зрозуміла Вашу думку. Я от думаю дописувати ще self-education? Типу які книги читала, онлайн-курси і т.д.?? Чи це зайве? ...бо в принципі зараз всі пишуть всюди і Савіна, і Канера, і Портнова.
Дякую! Я вверху написала разом, а внизу пропустила((.... Не зовсім зрозуміла на рахунок
Ви QA, але в скілах на першому місці у вас C++.- - йдуть Скіли, потім поділ їх, на першому місці Programming Languages з них я знаю С++, Ви маєте на увазі, що місцями поміняти поділ, чи додатково бажано знати ще якусь мову?
Всім привіт!
Львів
Trainee/Junior QA Engineer
Перегляньте, будь ласка, моє резюме docs.google.com/...BqgcgJZo/edit?usp=sharing чекаю критики!
ні, Приймальне тестування (англ. Acceptancetesting)
Вхідні вимоги -Вимоги(Requirements)
Об’єкт тестування -Розроблена система
Визначення: На даному рівні завершений додаток(система)тестується Замовником, кінцевими користувачами або відповідними уповноваженими з метою визначення відповідності системи «Вимогам Замовника» і ГОТОВНОСТІ СИСТЕМИ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ. Проектні випробування оформляють ПРОЦЕС ПЕРЕДАЧІ ПРОДУКТУ від Розробника Замовнику. Залежно від особливостей продукту і від вимог Замовника вони можуть проводитися в різній формі. Наприклад, у вигляді альфа- або бета-тестування.
а після цього
Операційне тестування (ReleaseTesting)
Вхідні вимоги -Бізнесмодель(BusinessCaseабоBusinessModel)
Об’єкт тестування -Розробленасистема
Визначення: Навіть якщо система задовольняє всім вимогам, важливо переконатися в тому, що вона задовольняє потребам користувача і виконує свою роль В СЕРЕДОВИЩІ СВОЄЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ, як це було визначено в бізнес-моделі системи. Слід врахувати, що і Бізнес модель може містити помилки.Тому так важливо провести операційне тестування як фінальний крок Валідації.
Крім цього, тестування в середовищі експлуатації дозволяє виявити і не функціональні проблеми, такі як:конфлікт з іншими системами, суміжними в області бізнесу або в програмних та електронних оточеннях; недостатня продуктивність системи в середовищі експлуатації та ін.
Очевидно, що знаходження подібних речей на стадії впровадження-критична й дорога проблема. Томутакважливо проведення не тільки верифікації, а й валідації, з самих ранніх етапів розробки ПЗ.
А загалом спасибі за статтю, я от для себе відкрила принципи тестування, ніколи їх не вчила і не знала, що такі є)
Уровни тестирования: 5. Операционное тестирование (Release Testing). Даже если система удовлетворяет всем требованиям, важно убедиться в том, что она удовлетворяет нуждам пользователя и выполняет свою роль в среде своей эксплуатации, как это было определено в бизнес моделе системы. Следует учесть, что и бизнес модель может содержать ошибки. Поэтому так важно провести операционное тестирование как финальный шаг валидации. Кроме этого, тестирование в среде эксплуатации позволяет выявить и нефункциональные проблемы, такие как: конфликт с другими системами, смежными в области бизнеса или в программных и электронных окружениях; недостаточная производительность системы в среде эксплуатации и др. Очевидно, что нахождение подобных вещей на стадии внедрения — критичная и дорогостоящая проблема. Поэтому так важно проведение не только верификации, но и валидации, с самых ранних этапов разработки ПО. -- - - це з літератури, яку мені колись рекрутер кидала
Це відео, як одна із відповідей — Можливо не існує однієї цілі, можливо вони мають мінятись в залежності від нашого розвитку, зміни уподобань, зміни пріоритетів і т.д. Мабуть цілі теж мають бути гнучкими) Ну, але це кожен вирішує сам для себе!