Я навчалась в Mate на QA. Хочу сказати, що це хороший курс для старту. Їхня платформа супер зручна і зрозуміла. Виконувати завдання було дуже цікаво. Багато відео пояснень, що питань не виникає. Я б порадила цей курс, адже він дійсно допомагає знайти роботу)
Я навчалась в Mate на QA. Хочу сказати, що це хороший курс для старту. Їхня платформа супер зручна і зрозуміла. Виконувати завдання було дуже цікаво. Багато відео пояснень, що питань не виникає.
Я б порадила цей курс, адже він дійсно допомагає знайти роботу)